Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
etmiş, kez, kızlarına, tecavüz

Kızlarına 25 Kez Tecavüz Etmiş!

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kızlarına 25 Kez Tecavüz Etmiş!

Büyük kızını 7, küçük kızını 12 kez hamile bırakmış!

Sapık babadan tüyler ürperten itiraf: Büyük kızımı 7, küçük kızımı 12 kez hamile bıraktım 9 çocuk doğdu, ikisi doğumdan sonra öldü

İkinci sapık baba olayı İngiltere’den İsmi açıklanmayan 56 yaşında adam, polise verdiği ifadesinde kendi öz kızlarına defalarca tecavüz ettiğini ve onları hamile bıraktığını itiraf etti Eşinden boşandıktan sonra kızlarını yanına alan sapık İngiliz, “Kimsenin bizi tanımadığı bir şehre taşındık Kızlarımın iletişim kurabileceği, dertlerini anlatabileceği kimse yoktu İkisine 25 kez tecavüz ettim Büyüğü 7, küçüğü 12 kez hamile kaldı 9 çocuk doğurdular ama 2’si birkaç saat içinde öldü” dedi

DNA araştırmalarıyla ortaya çıkan bu korkunç olay, mahkemenin sapığa ömür boyu hapis cezası vermesiyle sonuçlandı Sapık adamın kızlarından biri “Beş yaşındayken bana dokunmaya başladı Bu yıllarca sürdü Ancak kız kardeşime de bunu yaptığını bilmiyordum, hiç fark etmedim Nefretle doğurduğumuz çocuklarımızı yine de çok seviyoruz” dedi Benzer bir olay geçen aylarda Avusturya’da yaşanmıştı Josef Fritzl isimli sapık baba, bir mahzene kapattığı kızına ve torunlarına 24 yıl boyunca tecavüz etmişti

alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com