Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
inanmak, istemiyorum

İnanmak İstemiyorum :(

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İnanmak İstemiyorum :(

Bir gün bir kiz chat´den bir oglan ile tanisir Bu kiz oglan ile haftalarca chatlesir, sabaha kadar! Konular acildikca acilir
Kiz bu oglandan öyle hoslanirki, o oglana asik olur
Her gün okuldan geödikten sonra Bilgisayarin basina gecer ve oglanin gelmesini bekler Bagzi günler olur, sabaha kadar chatlesirler, sabah olunca sevimli cümleler yazdiktan sonra okula gider
Bütün gün onu düsünür, eve gitmeyi sabirsizlikla bekler Ama Askini bir türlü itiraf edemez, cok utanir
Bir gün var gücünü toplayarak Bilgisayarin basina gecer ve e-mail ile bir ask mektubu yazmaya karar verir

"Ercan, senden kac zamandir Hoslaniyorum, ama bunu sana bir türlü yazamiyorum Senin buna karsi bir tepki vermenden cok korkuyoruki bilemezsin Ama burada bir gercek var Seninle yazisirken, bambaska bir dünyada oluyorum Her satirlarini sabirsizlikla bekliyorum
Ercan Seni seviyorum"

Ardindan bes dakika gecmez e-maile cevap gelir Ve kiz e-maili titreyerek acar Acmasi ile kapatmasi bir olur
Kiz adeta Soka girer ve kendine 10 dakika gelemez
Kendine geldikten sonra bir kere daha acip maili bir kere daha okur
Aynen su cevap gelmistir:

"Aylin, ben seni sevmiyorum, benden uzak dur artik bir daha bana yazma ve unut beni"

Kizin gözlerinden yaslar akmaya baslar, gözü yasdan bir sey göremez olur Banyoya gider, dolaptan uyku hapi alir ve odasina döner
Bir ufak not birakarak tüm haplari yutup Bilgisayarin basinda ölür!
Notda sunlar yazar:
"Ben sevdim ama sevilmedim Askimi karsiliksiz birakilarak bu Hayata elveda deyip ayriliyorum Ercan seni cok Seviyorum ELVEDA!"

Aksam kizi ölü halinde bulurlar, annesi birden gözü Bilgisayara takilir

Bir e-mail!!!!

Ercandan!!!!

Ercan su maili göndermis:

"Aylin senden cok özür diliyorum, benim ufak kardesim sana bu sacma maili göndermis Ben sana bu sözleri asla yazamam Cünküben seni SEVIYORUM!! Ercan!"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com