Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
byköpük, hikayeler, korkunç

Byköpük' Korkunc Hikayeler :)

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Byköpük' Korkunc Hikayeler :)

bi gün arkadaşlarıma üç harfli demedn drk ismini sölüodm sonra akşam yataa yattım su içcekdm aşağıdaydı mutfk tam grşdede ayna wardı ama aynaya gelemdn bişi grdmsadce iki çift kırmızı göz gördüm bi gnde yhne su içcekdm içdm wc ihtiyacım oldu elimi üzü yıkyım dedim grdkden sona aynaya bakmayı çok sewerm saat 3dü heralde ben aynaya bakdım normaldi saçımla oynamaya başladım brden ayna bulandı sildm bende geçdi inanılmaz ama yhne bulandı we bu kes silinmedi we gözlerim kahwerengi bnm birden mavi ol du we suratım bnm ama aynı zmanda başkasına aitmiş ibi tarif edilemes bi görüntü aldı ben o anda bayılmışım heralde ama hala aklımda rüya olmadınıda kanıtladım asılmı o an saçımla oynuodm saat bnm için önemi diildr ben süslüymdr 1knt tokalar her yerde 2sicamı sildiim peçtelr yerdeydi3 ayna hala bulanıkdı

Babamla Kampa gitmiştik Orda cok eyleniyordumsonra etrafı Gezelim dedim babamda kırmadı

İlerde 2 tane turist gördümonlar yanımıza geldi Bişiler dediler babam onları anlıyoor bende Az bişe anlıyorum birlikte Kalmamızı İstediler Kıramadık

Kampta Aksam babamla ilk gecemiz mutlu mutlu uyuyorumUykuya tam daldım babam uyumus bile

bir çığlık duydum Turistlerin Çadırının ordan Geliyordu He lp Meeee Help meeeeeeeee

die bagırıyordu gidip bakayım dedim erkek turistin üstünde bir varlık vardıbeni görünce hiç korkmadı yüzü çok korkunctu gözleri yoktu CİN bu CİİN die bagırdım Fatiha suresini okudum ve gitti sabah olunca babama herşeyi anlattımBabamda turiste sordu Turist ben Aksam Uyuyyordum DediO an Çoooook Korktum

Bazen Böle Korkunc Olaylar GeleBiliyor Bazi KAYNAKLARDAN tOPLADİGİM hİKYELERDİR By KÖpÜk

+rEP vEREBİLİRSİNİZ

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com