Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bakmayı, denedinzmi, hayata

Hayata Hiç Böyle Bakmayı Denedinzmi

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hayata Hiç Böyle Bakmayı Denedinzmi

--Ewimi bır dawet sonrası temızlemek için saatlerce çalşıabılıyorsaam,birçok arkadasım var demektri

--Faturalarımı ödeyebılıyorsam,bır işim var demektir

--Ewden iş yerine yada okula kadr olan yolu uzun buluyorsam,yürüyebılıyorum demektir

--Pantolonm bıraz sıkıyorsa,ac kalmıyorum demktr

--Bir çok konuda eleştırı yapabılıyo ve bu eleştrileri baskalarından da duyuyorsam,konusma özgürlüğüm var demektrr

--Gölgem beni izliyorsa,güneş ışığını görüyorum demektir

--Otobüs beklerken yanımdaki adam anahtarı ıle oynuyor ve bu sesten rahatsız oluyorsam, duyuyorum demektir

--Camları silmem,catıyı tamir etmem gerekıyorsa,bi ewim var demektir

--Doğal gaz faturam yuklu gelıyorsa ,ısınıyorum demektr

--Yıgınla utulenecek ve yıkanacak çaaşırım varsa, yııgnla giyecegım var demektir

--Çalar saatim sabah sehrınde calışıyorsa,yaşıyorum demektr

--Ve en önemlisi,Allah!ımın
BAHSETTIGI BÜTÜN BU NİMETLERİN ŞUURUNDAYSAM MUTLUYUM DMEKTİR
+REP HAKKETTİYSEM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com