Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çok, kesinlikle, okuyun, yaw, ürkütücü

Cok Ürkütücü Yaw Kesinlikle Okuyun !

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Cok Ürkütücü Yaw Kesinlikle Okuyun !

Köyümüz, Tipi Köy İç Anadolunun en eski köylerindendirKöyümüzün mezarlığı evimizin tam karşısındaydıKomşumuzun bize orada garip şeyler gördüm, demesi bizi ne kadar ürkütsede inandırmıyorduTa ki Burak arkadaşımın sünnet gecesine kadarBirden arkadaşımın hediyesini evde unuttuğumu farkettimGece garip olayların olduğunu bildiğim için eve gitmeye korkuyordumEve yaklaştığımda bazı çığlıklar duymaya başladımMusalla taşının üzerinde garip ışık büzmelerinin daire biçiminde döndüğünü gördüm ve birden at sesleri gelmeye başladıİleriye doğru baktığımda atın üzerıne binmiş bir gelinin hızla musalla taşına doğru geldiğini gördümGelin bir süre musalla taşının etrafında dolaştıktan sonra mezarlığa girerek ağıt yakmaya başladı Ben bu arada korkudan ne yapacağımı şaşırdımDaha sonra bir düğün alayının gelip gelini alarak oradan hızla uzaklaştığını gördümBende düğün yerine koşup olanları dedeme anlatmaya başladımDedem bana inanmadıErtesi sabah mezarlığa bakmaya gittiğimde bir gelin duvağının bir mezara bağlı olarak buldumBu duvağı dedeme gösterdiğimde dedemin ağladığını ve bu duvağın savaşta gelinken şehit olan ablasına ait olduğunu ve mezarınsa sevdiğine ait olduğunu söylediBir kaç yıl sonra Akşehir gölünün taşmasıyla köyümüz sel altında kaldı, bir daha böyle bir olay görülmedi
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com