Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
1453, gerisi, gidebilirsek, görebiliriz, yıldızlara

Yıldızlara Gidebilirsek 1453 Hatta Daha Gerisi M.Ö Görebiliriz.

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

arkadaşLar yıldızlara hepiniz 1 dk da olsa iyice bakmışsınızdır merak etmişsinizdirama onların AsıL GöRüntüsü aslında 5 yıl öncekine aitir yani akşam olunca çıkan yıldızların o görüntüsü o zamanın görüntüsü değildir Tam 5 yıl önceki görüntüsüdürtabi Şimdiki koşularda yıldızlara gitmek imkansızdır Çünkü dünyaya en yakın yıldız tam 45 ışık yılı kadar uzaktadır ama gelecekte allahın izni ile eminim, gidilebilecektir
Örneğin, yıldızlara giden bir insan Dünyaya bakarsa tabi eminim nasıl bakacak diyorsunuzdur yıldıza çıkan bir insan teleskop ile Dünyaya bakarsa dünyanın tam 5 yıl önceki halini görecektir tabi bu dünyaya en yakın yıldızdırdaha da uzak bi yıldıza çıklırsa dünyanın 1453 yılındaki halini hatta o dönemin savaşlarını bile görebilecektirbu durumda zamanda yolculuğa kafa yormak değilde yıldızlara nasıl çıkılacağına kafa yorulsun derim

NOT : Dünyadan güneşe bakıLdığında güneşin o zamandaki halini değiL 8 dakkika önceki halini görür

Şöyle bişeyde deneyebilirsiniz evinizde 2 tane televizyon varsa ikisinide açın ikisindede aynı kanalı açın size uzak olan televizyonun sesi daha geç geLir
kainata çok ilginç şeyler varmış değilmi arkadaşlar!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-13-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

haklısın ya ben bir şey merak ediyorum biz yıldıza çıksak gerileri görebiliriz demi?peki nasıl ölüler canlancak o zaman insanlar ölğümdende kaçabilir atıoyorum ben öldüm zaman makinası ile geriye döndüler ben tekrar canladım ve ailem beni nasıl öldüğümü bildiği için bunu yaptırmaz ve ölmemBence böyle şeyler olamaz

Emeğine sağlıkrep

kusra bakma gönderemiyorum daha önceden gönderdin diyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com