Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
112, 155, aradım, çıktı

155' İ Aradım 112 Çıktı

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

155' İ Aradım 112 Çıktı

Arkadaşlar başımdan geçen ilginç bir olay ve sizlere paylaşmak istiyorum

Arabayla seyir halindeyken bir kavgayla karşılaşmıştım Olay yerini geçtim durdumOlay büyümeden polisi arayım dedim Neyse 155 polis imdatı aradım ve olayın ilginç yönüne bakın 112 acil servis çıktı

Ne oluyor böyle 155 ile 112 yer mi değişti diye düşündüm

kadın gülerek Beyefendi polis imdat değil yanlış aradınız burası acil servisPolis imdatı aramanız için 155 'i çevirmeniz gerekiyor dediğinde yanlış çevirdiğimi düşünerek bi an utandım

Ama olamaz yanlış yapamam155 çevirdiğimi iyi biliyorum

Hemen Arama aktifken telefonun ekranına baktım ve hiçbir yanlışlık yoktu ekranda 155 görünüyordu ama geç kaldım tabiki acil servise diyemeden kapandıTekrar Aranan numaralara iyice baktığımda 155 i çevirdiğimin kanıtı vardı

işte insan teknolojinin teknik bi arızasından gülünç duruma düşerebiliyor muş

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com