Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alemde, karakter, sanal, tahlilleri

Sanal Alemde Karakter Tahlilleri

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sanal Alemde Karakter Tahlilleri

yeni bir çayıra,yeni bir maceraya hayvansal bir içgüdüyle koşan ineğin,kuyruğuna konmuş çılgın bir sineğim

kendimin platonik aşığı,şizofren bir ruh doktoruyum şimdidonumda çiçekler yetiştiriyorum allı yeşilli

özgürlük tutkusuyla,iliğinden kurtulma çabasındaki garip bir kol düğmesinin,gururunu taşıyor şimdi iki yakası bir araya gelmeyen yüreğim

ineceği durağı geçmiş ama şöförle dialoğa girmekten çekinen ürkek,yaşlı,
biraz geri kafalı bir teyzeyim bütün belediye otobüslerinde

ciks ler,tikky ler ve kendini tikky hissedenler;janjanlı kefenlerinizle cehenneme geldiğinizde,ateşten kızaran bedenimle sizlere gülüyor olacağım

istediğim herşeye sahip olmak için,sahip olamadıklarımı istemekten vazgeçtim

aslında bende öküzden hoşlanıyorum ama tren olmanın verdiği kısıtlı hareket kabiliyetiyle bir kez dönüp sevdiğime bakamamanın hüznünü yaşayan az vagonlu,buharlı bir trenimbiliyormusun her gün bu otlaktan senin için geçiyorum diye haykırmak istiyorum biricik öküzüme

muhteşem bir manzaranın altında,gökyüzündeki bulutlara bakarken,sevgilim ne düşünüyorsun dediğinde;yahu bi saattir bakıyorum şu köşedeki bulutu hiç bir şeye benzetemedim aklım sigaraya yapılan son zamlarda diyebilecek kadar dürüst bir insan evladıyım

minareden at beni in aşağı tut benio derece psikopat severim

o gün aynada kimi görmüşsem onu örnek alırım kendime

aşk;bir horozun çılgınca yumurtlama isteğidirmantıksızdır,imkansızdır ama onurlu ve keyifli savaştır

aşk;sadece aşktırüzerine yorum yapabileceğimiz kadar basit değildir aslında yada beynimiz aşktan küçüktür

aşk;ANLAŞILMAZ, yaşanır

kimi insanlar hayatı anlamak için yaşar,kimileri hayatı anlatmak için

hayat acımasızdıryakışıklılarla sevişir,keyif sigarasını zekilerle içer

boxerımda gül oyagülmedim doya doya

hız tutkunu kaplumbağa

yüksekten korkan uçurtma

okan ağ

(msn topic imde yazdığım şeylerden bazılarıdaha bir sürü saçma tanımlamalar yaptım ama not edecek fırsatım olmadı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com