Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sevgi

Sizin Ki Sevgi Mi

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sizin Ki Sevgi Mi

Sizin Ki Sevgi Mi - Yaşam Hikayeleri - Aşk Hikayeleri

Etrafımda bir ton insanhepsinin sevgilisi varbigün ayrılıp bigün barıştıklarıtek hatasıyla sildikleribitince başkasına konduklarıayrılıklarının sadece 1 hafta sürdüğübence onlar sevgilim var dememelionlar için uygun söz çıktığım var olmalı çünkü sevgi bu kadar basit değilbirine sevgi*lim demek derinine inince kolay değilŞimdi onlarla kendimi yan yana getiriyorumdasizmi sevmeyi bilmiyorsunuz yoksa ben mi çok aşığım ? bir yıl önce deli gibi seviyorken ayrıldığımaldatan sevgilimi gözyaşıyla 7 ay bekledimbeklemedim aslındaçünkü kaybedilenler geri gelmicektiama ben ondan başkasını düşünemiyordum bilebi daha asla olmaycağını bile bilehep onu sevdimKarşılıklı olmasına gerek yoktuBir yandan öfkenefret vardı içimdeböyle delice sevilirken bi insanneden yapardıki bunlarısevmemişmiydi yoksa? ben kendimimi kandırmıştım? işte bu beni öldüren soruydu7 ay sadece bu söze ağladımyalan değildi yaşadıklarımızhaketmemiştim bunlarıbu zamana kadar zaten aldatmamıştım kimseyi ama;onunla beraberkimseye bakamıyordum bilebaşım öne eğik yürüyordumbulutların üstündeyaşamdan habersizdimHer ne kadar başkaları canımı yaksadaonun aşkı kapatıyordu tüm yaralarımıböyle bir aşktan elimde sadece gözyaşı kalmıştı şimdikarşımda olan ailem ısrarla onu reddetsede zaten onunda gelmeye niyeti yoktu7 ay sonunda tamam dedi ailemnasıl biliyorsan öle yapyeterki ağlama üzülmeara sıra konuşuyorduk onunlaama olmuyordukolay değildi kaldığın yerden devam etmeksonunda kendi kararımı verincebi şans daha verdim onaaklımda ki o* hala beni seviyor olmalıydıdüşe kalka geçti zamanbirinci yılda artık aşamadığımız sorunları bi kenara bırakıp yeniden evet dedim onaevet herkeside karşıma aldımherkesi karşıma aldımdaonu yanıma alamadımçok değişmiştibenden kısa bi süre önce hoşlandığı biri olduğunu sölediama onun beni tercih ettiğinipehsorunlar yetmezmiş gibi bu kıza taktımçünkü onu benden daha çok görüyorduelinde olmasada

Yeniden eskisi gibi olmaya başlamıştıksadece biraz zaman gerekiyordugüvenim 0'dıparanoyak olmuştumhem onu hem kendimi sıkıyordumo ise tahammül edemiyorduçok değişmiştişaşırtıyordu benibi hafta sonra yeniden ayrıldıkçünkü bu sefer sevgisinede emin olamıyordumneye dayanıcaktım ki? yaptıklarına mıdeğişmesine miyoksa içimdeki kuşkulara mı ? iice suyu çıkmıştı herşeyinherkes yeter şans werme desede onu her gördüğümde yüreğim sızlıyoyani hergünwe ardında ağlamalaro bunlarsan habersiz kim bilir neler yaparken ben hala ondan hiçbişey beklemeden aşk*ını yaşıyorum içimdeonun banabenim kendime zarar werdiğim bu sevgiyi görünce gülüyorum etrafımaSizin ki sevgi mi ?

alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com