Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
edenlerin, fark, farkı, mekanı

Farkı Fark Edenlerin Mekanı

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Farkı Fark Edenlerin Mekanı

Geçen gün bizim bu Gelibolu'nun meşhur internet kafelerinden birine gittimKafe de diğer internet kafeler gibi easy cafe programının bir sürümünü kullanıyor ve easy kafenin kendine özgü ekran koruyucusunu değiştirerek oraya internet kafenin yerini gösteren bir gelibolu haritası koymuşBelli ki paintye yapılmışKırmızı bir okla o kadar evin çatının arasından bir yeri göstermiş ve orası için 'Şamata İnternet House ~FARKI FARK EDENLERİN MEKANI~' yazmış

Bende bu sloganı bi yerden hatırlıyorum dedimSonra da düşündüm ya bizim levis abi türkiye de internet kafeler zinciri kuruyo yada bu adamlar harbi hırsız

O resmi Print/Scrin yapıp buraya koyucaktım ama adamlar onu da düşünmüşlerBen print/scrin yapıp painte yapıştırdığımda Farkı Fark Edenlerin Mekanı yazısı kaybolduİnternet kafe sahibi arkadaşlar bu konuda bi bilgiye sahiplerse bana pm atsınlar o resmi sizinle paylaşmak istiyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com