Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gelsin

Biri Bana Gelsin

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Biri Bana Gelsin

Biri Bana Gelsin - Beste Gökalp

Acı kavramı herkese göre farklı aslındaBiliyorum benim acımı da benden başka anlayacak yoktur bu hayatta…Susmalar…İç çekmeler Gözyaşları eşliğinde çekilen acılarımla başbaşayım yine

Kimseye ne cevap verecek gücüm var …Nede soru sorabilecekSordukça sorası geliyor insanın ve benimde gücüm buna yetmez oldu son zamanlarda…Ama öğrendiğim tek şey…İnsan acı çekmeden olgunlaşamıyormuş…Yaşananlar can acıtmaya başladıkça ,görmeyen gözler açılıyor, susmayan diller susuyormuş…Ve en acısı da bu oluyormuş…Konuşmak isterken susmak zorunda kalmak , her şeyi güzel gören gözler gerçekleri görüyormuş…Kalbe akan gözyaşları kan rengini aldıkça daha da yakıyormuş insanın içini…Sevmeler , uğrunda ölmeler…Yok olup gidiveriyormuş verilen sözler…

Çareler çokken gitmemek,bitmemek için…Bir anda bir hiç oluveriyormuş…

Başkaları bilmez , görmez , zor…

Gerçekten bilmiyor , görmüyorlarmış…Herkes acısını sadece kendisi yaşıyormuş…Şarkımızı dinlemeyeli çok olmuştu aslında…Acılarımı içime gömüp gözyaşlarımla birleştirmemek adına…Şimdi kafam dimdik dinler oldum …Hep söylerdin ya bağıra bağıra ;

Biri bana gelsin,

O da sensin…Beni kırmış olsanda…

İkimizde aşık bir tek farkla…

BENİMKİ SENDEN BİRAZ FAZLA …

Fazla kavramını da çözdüm bu şarkıda … Gitmemek için çarelerim tükettin sevgili…Yanımdaymış gibi görünmeye çalışsan da anlaşılıyordu yanımdayken bile benden çok uzaklarda olduğun…Senin için yanan kalbim işte onu anladığım gün durdu yarim …

Neden ? Soruları o kadar çoğaldı ki kafamda…Ama sormaya takatim yok sevgili…Şimdi ben gidiyorum…Ama bitmiyorum…İstediğini istediğin gibi en özgür halinle yapabilirsinAma biliyorum ara sıra da olsa aklına geleceğim…Ahh !! Diyeceksin …O olsaydı şimdi bu işi de halletmişti…İşte o ahh!! ‘lar çoğaldıkça beni daha da arayacaksın…İşte o zaman anlayacaksın çektiğim acıyı ve sana duyduğum sevgiyi

Şimdi gitmek zamanı sevgili…Allaha Emanet Ol…

Haydi…Eyvallah !!!

Beste Gökalp

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com