Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
annem, canım

Canım Annem

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Canım Annem

biz annemizi ne kadar düşünüyoruz ?[SIZE="4"]annemin yalnızca bir gözü vardıondan nefret ediyordum çünkü bu durum beni çook utandrıyordu

ailmeizi geeçindirmek için okulda aşçılık yapardıilk okuldayken birgün annem bana merhaba demeye gelmiştiyerin dibine girmiştim bunu bana nasıl yapabilirdi?onu görmezden geldim ona neferetle baktın ve oradan kaçtımertesi gün sınıftan bir arkadaşım bana dediki!!"e annenin yalnızca bir gözü var!" yerin dibine girmek istedim ve annemin hemen oradan kaybmasını istedimbu yüzden ogün onunla karşılaşınca ona dedim ki:beni gülünç duruma düşüreceğine ölsen daha iyi!!!!? annem karşılık vermedidediklerimin hakkında bir saniye bile durup düşüünmedim çünkü ona çook kızmıştımonun duyguları beni ilgilendirmiyordu

onu evde istemiyordumçook çalıştım ve singapura gittim

sonra evlendim kendi evimi aldım çoçuklarım oldu ve hayatımdan memnundum

birgün annem beni ziyarete gelmiş kaç yıldır beni görmemi ve torunlarını tanımamıştıkapıya gelince çoçuklarım ona güldülerona "evime gelip çoçuklarımı nasıl korkutabilirsn HEMEN BURDAN GİT " diye bağırdım

buna annem kusura bakmayın yanlış adrese geldim galiba dedi ve gözden kayboldu

bir gün mezunlar toplantısı için okuldan mektup alıdımhanıma iş seyehatine gidiyotum diye bahane uydurdumtoplantıdan sonra sırf meraky-tan eski evime gittim!!! komşulaım annemin öldüğünü söyledilerhiç üzülmemiştim

bana verilsin diye annemin bana mektp bıraktğını söyledilerve verdiler

ey sevgili oğlum herzaman seni düşünüyorum singapura gelip çoçuklarını korkuttuğum için çook üzgünümmezunlar gününe geleceksin dşye çook sevinmiştimanma seni görebilmek için burdan kalakabilirmiyim bilmiyorum

sen büyürken senin için utanç kaynağı olduğum için çook üzgünüm

biliyomusun sen çook kücükken kaz geçirmiştin ve bir gözünü kaybetmiştinanne olarak senin tek gözle büyümene razı olamazdımbu yüzden sana kendi gözümü verdimo gözle benim yerime görüyorsun diye okadar gurur duyuyorudum ki anlatamam

bütün sevgimle annenne olur geri dön anne[/SIZE]

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com