Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dediğin, gün

Gün Dediğin

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gün Dediğin

"Şunları bir araya toplayayım Bir güzel muhabbet edelim" diye düşündüm

Mutfak işinden de anlarım Donattım sofrayı Bayağı uğraştım Hepsinin, ayrı ayrı ne yemekten, ne içmekten hoşlandığını iyi bilirim

Bayağı da para gitti Birini yediğini öbürü yemez Ötekinin içtiğini beriki içmez Dört kişilik sofra kurdum Mumları da yaktım

Bak hepsi, Erick Satie severdi Hatırladım Müziği de ayarladım Geldiler 20 yaşında ben, 35 yaşımda ben, 40 yaşımda ben ve bugünkü ben dördümüz 20 yaşımdaki beni, 35 yaşımın karşısına oturttum 40 yaşımın karşısına da, ben geçtim 20 yaşım, 35 yaşımı tutucu buldu 40 yaşım ikisinin de Salak olduğunu söyledi Yatıştırayım dedim "SEN KARIŞMA MORUK" dediler Büyük bir hır çıktı Komşular alttan üstten duvarlara vurdular 20 yaşım kırk yaşıma bardak attı Evin de içine ettiler

Bende kabahat Ne çağırıyorsun tanımadığın adamları evine

Ömür dediğin üç gündür, dün geldi geçti, yarın meçhuldür, O halde ömür dediğin bir gündür,o da bugündür

Ali Poyrazoğlu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com