Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hic, kimseyi, sevmedim

Hic Sevmedim Kimseyi Senin Kadar

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hic Sevmedim Kimseyi Senin Kadar

"Hic sevmedim kimseyi senin kadar
Yüregim yanmadi hic bu kadar"

Bir el bazen neleri ayakta tutabiliyor hic dü$ündünüz mü ve neleri yikabiliyor tek ba$ina? Bir eli tutmak bir insani hayata baglamakla e$ degerde olabiliyorsa eger bunun adi a$ktir Böyle bir eli tutmak hayati bulmaktir belki de

Hic sevmedim seni sevdigim kadar dersin birine ve sonra onun arkasina dönüp gitmesini izlemek ne zordur Bir eliyle hayata baglamak bir eliyle o verdigi hayati geri almak gibi Bazen mecburi ayriliklar mecburi acilar yaratir Bile bile kapiyi aralik birakirsin ve tüm yalnizligin ve hüznün iceri dolmasina izin verirsin Buna ragmen aklinin bir kö$esinde sonsuzluk vardir Bitmedik, bitemez, bitmeyecek Bir ömrü bir a$ka adamaktir bu belki ve elbette yürek ister ayriysan Dönü$ yollari gecilemeyecek kadar darsa bile bir umut koyup sol yanina beklersin hayatinin i$iginin o derin karanliktan gelmesini Zaman gectikce göremez olursun hicbir $eyi gözlerinin bugusundan ve kalbinin karanligindan Beklemek zordur eger beklenen kalbinden cok uzakta ise

Cok yalnizim, seninle bir yarim
Eger elindeyse ne olur cal kapimi,
Eger yüregindeysem ne olur sil göz ya$imi"
Bir hayati kaybetmek bir elin sicakligini kaybetmekle e$ degerse i$te bu a$ktir Böyle bir eli kaybetmek ölmeden ölmektir Ruhunu o sicakliga terk edersin o el senden uzakla$irken Ruhsuz bir beden ölmekten beterdir

Ne kadar umut edersen et korkular rahat birakmaz aklini ve umudunu köreltir sonsuz tela$larin o bekleyi$te Isyanin yükselir bastiramazsin cektigin yalnizligin en acimasiz yani canini yakmaya ba$layinca Tanriya yalvarirsin son bir $ans diye gercekle$meyecegini bildigin halde Umudun ve benligin avuclarinin arasindan akip
gider Ruhsuz, umutsuz ve benliksiz kalirsin bir ba$ina Zaman acimasizla$ir agladikca

"Gel Korkuyorum Nefes alamiyorum
Eger hala dudaklarinda ismim varsa gel
Sicakligin olmadan tutunamiyorum"
Hatanin üstüne hata ekleyerek ya$iyoruz Bile bile kacirdik belki de o treni Beklemek icin cok gec, vazgecmek icinse cok erken Bir ömre bedelse bile gec kalinmi$ bir mutluluktan vazgecmiyorum Verilen sözler unutulmamali, ben unutmadim

"Eger elindeyse ne olur cal kapimi,
Eger yüregindeysem ne olur sil gözya$imi"

Alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com