Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gittin

Gittin

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gittin

GittinBen arkandan sadece baktimOysa soyleyecek o kadar cok seyim vardi ki``Gidersen, iyiye dair ne varsa içimde yitirecegim hepsiniGidersen, sönecek içimdeki ates ve bir daha hiç kimse yakamayacakGidersen karanliga mahkum edeceksin günlerimiO karanlikta yolumu kaybedecegim``diyecektim sanaKonusamadim

GittinGidisini görmemek için gözlerimi kapattimÖylesine acidi ki içim, tutup koparsalardi kolumu, bacagimi bu kadar aci duymazdimAcim yas olup akmaliydi gözlerimdenAglayamadim

GittinSeni delicesine bir tutkuyla seviyordum oysaTutkum seninle olmakti, tutkum teninde erimek, tutkum hayati seninle, sadece seninle paylasmaktiAnlatamadim

GittinGidisini önlemek için tutmak vardi ellerindenEllerim degil miydi her dokunusumda seni ürperten? Ürperirdin yine biliyorumBir kez dokunsam, bir kez tutsam ellerini, gitmek için biriktirdigin bütün cesaretin kaybolurduTutamadim

GittinBir yikim gibiydi gidisinSen adim adim uzaklasirken benden, çöküp kaldi bedenim oldugu yereNice terkedilislere dayanan bu yürek bu kez yenilmistiBu kadar zayif degildim ben, kalkmaliydimKalkamadim

GittinOysa geldigin gün gidecegini biliyordumHazirdim gidisineKaçak zamanlari yasiyordukZaman bitecek ve sen gidecektinBense gidisinin ertesi günü hayatima kaldigim yerden yeniden baslayacaktimBaslayamadim

GittinBir sey söyledin mi giderken? `Kal`dememi istedin mi? Son bir kez`seni seviyorum`dedin mi? `Bekle beni döneceğim`diye umut verdin mi? Beynim öylesine ugulduyordu kiDuyamadim

GittinNereye gittigin önemli degildiBinlerce kilometre uzakta da olsan, iki metre ötemde de farketmiyorduArtik yoktun ve asil bu düsünce beni felç ediyorduKurtulmaliydimKurtulamadim

GittinUnutulanlarin arasina katilmaliydinAnilari bir sandiga koyup hayati bir yerinden yakalamaliydimBu ask noktalanmaliydi, bu sevdadan vazgeçmeliydimYapamadim

GittinBir okyanusun ortasinda tek küregi kaybolmus sandalda dev dalgalarla bogusan bir denizciyim simdiBil ki sevmekten vazgeçmedim seni, bil ki seninle birlikte sevdani da tasiyacagim yüregimdeBil ki seniUnutamadim

_--Sen Gittin Ben Bittim--_

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com