Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilmiyordum

Sen Bilmiyordum

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sen Bilmiyordum

SEN BILMIYORDUN!

Sana uzak kentlerden Birinde Zamanin bir yerinde Seni Ve Senli Günleri Animsatti Aksam Günesi,

Onca Zamanin Üstünde Eskimiyen Bir Düsüncesin Simdi, Insan Hergün Anirsarmi Ayni gözleri!

Seni Seviyordum Ve Senin Haberin Yokdu, Saçlarini Izliyordum Uzakdan, Kulaginin Arkasina Düsüsü Ve Burnun

Herkesten Baskaydi Isde, Güldügün Zaman Yukariya Bakardin, Yukariya Kalkan Basin Ve Gülen Gözlerin Vardi,

Ne Güzeelldiler Sen Bilmiyordun Ben Seni Seviyordum Kalbime Sigmiyordu Aklimdan Geçenler, Duvalarlara, Vitrin camlarina,

kaldirimlara Çarpiyordu, Geri Dönüyordu Çogalarak, Senin Sesini Duydugum Zamanlarda Erteliyordum Herseyi, Herseyi Erteleyisim

Oluryordun, Kalb Agrisi Oluyordun, Birlikde Soludugumuz Sokak isimleri Oluyordun Mevsimlere Degisiyor Ve Büyüyorduk,

Dönemeçler Geçiyor Köprüler Göze Aliyor Ve Bazen tekin Olmuyan Sularin üzerinden Atliyorduk, Cesurduk Ufuk Cizgisi maviydi,

Günbatimi Hep Turuncu, Ve Kirmiziydi Bütün Karanfiller, Ben Seni Seviyordum Sen Bilmiyordun! Sevinçlerim Oluyordun Arasira

Sen Hiç Bilmiyordun Sonra Herhangi Biri Oldun, Bütün Sevinçlerim Bittikden Sonra yagmurlar Yagdi Serin haziran Aksamlari,

Derken Birgün uzakdan Gördüm Seni, Saçlarin bana Inat basin Herseye meydan Okuyarak Isde Yine Ayni Kalbimi Acittin

Herzamanki Gibi Degistik Saniyordum Ve Sen Yine Bilmiyordun, Simdi Bunlari Anlatsa Sana Birileri Kimbilir, Yada Bosver Bilme En Iyisi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com