Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sevme

Sevme Beni Sevme Sevme

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sevme Beni Sevme Sevme

Anlamıyorum seni sevgili hem de hiiiç anlamıyorum Madem ki hala o var, niye çıktın karşıma? Aklında, baktığın her yerde ve en önemlisi yüreğinde o, o nun hayali

"Seviyorum" diyorsun, "Unuttum, zaten sevmedim onu" diyorsun ama biliyorum ki yalan söylüyorsun Belki de kendine bile itiraf edemiyorsun, "unuttum"sanıyorsun ama yanılıyorsun sevgili UNUTMADIN, UNUTAMADIN ve belki de UNUTAMAYACAKSIN

Bırak sevgili ona inat için seveceksen, "Bak artık başkasını seviyorum" demek için seveceksen sevme istemem beni Ben OYUNCAK DEĞİLİM SEVGİLİ benimde yüreğim var, benimde sevmelere ihtiyacım var

Anlamıyorum dedim ya aslında anlıyorum seni Biliyorum bana zarar vermek istemediğini Ama boğuluyorum sevgili nefes alamıyorum, ölüyorum Sana sevgine inanmak istiyorum ama olmuyor işte Çünkü onu içinden söküp atamadığını ve bunu başaramayacağını biliyorum Sen kendini kandırıyorsun ama ben yapamam sevgili oyun oynayamam

Aslında sende farkındasın her şeyin ama dedim ya itiraf edemiyorsun

Yeter sevgili yeter artık kelimeler tükendi, ben tükendim Yolun başındayken vazgeçmelisin, vazgeçmeliyiz

Ona inat için sevdiğini sandığın bu saçmalıktan vazgeçmelisin!

Hadi git ben alışkınım kaybetmeye, git söz veriyorum üzülmeyeceğim Yüreğime attığın çiziği kanatmadan beni yalnızlığımla bırakarak git

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com