Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kalp, kırık

Kırık Kalp

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kırık Kalp

Kırık bir kalp tamir olmuyor inan banaNe kadar kendimi suçlasamda kırılan benim kalbimdiSen rahat uyudun belkide bir yerlerdeAma ben gecelerce uykusuz kaldımBir insanı bu kadar mı yıkar birkaç kelime bu kadarmı vicdan azabı duyar bir insanın ses telleri bu kadar mı yaralar ve bu kadarmı kırılır yüregiO gün bana söylediklerin o kadar etkilediki beni ömür boyu asla yerine gelmez kalbimin kırık parcalarıHep bir yerler boş kalacak ve hep acıtacak o cam kırıklarıKalbime saplamış bir ok gibiydiAklıma geldikce acıyor içim sızlıyor kırılan kemiklerim halaBelkide ben hatalıydım belkide sen haklıydın ama aşk bu kadar ucuza mı satılırdıBu kadar mıydı fiyatı Bana secme hakkı bırakmadın tüm şıklar aynıydıVe hayatım bu soruya bağlıydı benim,ben boş bıraktım soruyu nede olsa 3 yanlış bir doğruyu götürürdüAma sen bana yanlış yapma hakkı tanımadın sildin attın beni hayatındanAradan yıllar geçti ama ben seni hala unutamıyorum elime telefonumu alıyorum ama aradıgım kişi sürekli kapsama alanı dışındaMektuplar yazıyorum sana ama sürekli geri geliyor yazdıklarım üzerinde Yanlış adres yazıyorAma ben adresin doğru olduğunu biliyorum hatta bazen geliyorum seni seyrediyorum ama sen beni görmüyorsunGelip yanına affet beni demek istiyorum ama yapamıyorumNe kadar bağırsamda duymayacaksın beni sen beni terk edip giderkenki gibi bağıracagım arkandan avazım cıktıgı kadar ama sen beni duymayacaksın

Giderken söyledin o son sözün gene geldi aklıma o içten yürekten de nasıl söylemiştin kollarımda gözlerini son kez kapatırken "SENİ SEVİYORUM"belkide bu kelime Dunyadaki çok az insanın canını bu kadar acıtırAma ben geliyorum her gun yanına ben seni görüyorum ama sen beni görmüyorsun belkide o soguk taşı dikmişler üzerine dogum yılı yazıyor başında sonundada ölüm yılıAma sen yaşıyorsunSen beni terk ettin,Bir hoşcakal bile demedinBen seni her gün görüyorumHeryerdesinYa senbeni seyrediyormusun seni nasıl bekledigimiGeri dönmeyecegini bildigim halde

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com