Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çıkmanın, geldi, hayatından, zamanı

Artık Zamanı Geldi Hayatından Çıkmanın

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Artık Zamanı Geldi Hayatından Çıkmanın

Artık zamanı geldi hayatından çıkmanın, ikimiz de seviyoruz birbirimizi ama bu böyle gitmez gidemez diyordu genç kız veda ederken Seni bir daha görmemem, doyasıya öpmemem ve sana sıkıca sarılmamam gerekiyor… Yapma, ağlama sakın şimdi Hem unutma erkekler ağlamaz diye saçma sapan bir laf var, en azından ona uymaya çalış diyordu

Yüreğinde kopan fırtınalara ve şu ilişki döneminde yaşadığı bütün olaylara rağmen dimdik ayakta duruyordu genç kız Artık nefes almaya bile gücü kalmadığı gözbebeğinin derinliklerinden anlaşılıyordu aslında ama çok güzel güçlü rolü yapabiliyordu Zaten bunun için değil miydi herkesin üzerine üzerine gelmesi, hep güçlü göründüğünden Son gücünü de bu veda buluşmasına harcamıştı Sevdiğinin gözlerinin içine bakamıyordu, korkuyordu çünkü gücünü kaybetmekten

Artık gidiyorum buralardan dedi, bir daha dönmemek üzere… Erkeğin tüm yalvarmaları işe yaramayacaktı artık, çünkü dayanacak gücü kalmamıştı genç kızın

Erkek sadece “neden?” diyebildi Ağlamaktan başka bir şey gelmiyordu elinden “Ben her şeyi göze alırım seninle olmak için” dedi ama kızın artık risk alacak hali kalmamıştı Bütün bu gizli gizli buluşmalar, sevdasını sadece kendi içinde yaşamalar, bütün insanlardan kaçmalar onu içten içe kemiriyordu ve bu genç yaşta yaşlanmasına sebep oluyordu

Ayrılmadan önce son bir istekte bulundu erkek, kızın buna karşı koymaya hali yoktu hiç Kızın kalbi deli gibi çarpıyordu erkeğin dudağındaki sıcaklığı hissettiğinde Gitmeliydi hemen, eğer şimdi gitmezse bir daha gidemezdi asla Kendini bir anda geri çekti ve koşarak uzaklaştı oradan Arkasına dönmemesi gerektiğini çok iyi biliyordu genç kız, deli gibi sevdiği insanın yere çöküp arkasından bakışını görmeye dayanamazdı çünkü

Kız gitti, erkek kaldı sonuçta… Ama bunu tam tersi de olabilirdi Şimdi filmi başa saralım Kız oğlanı seviyor, oğlan kızı seviyor, ayrılıyorlar, acı çekiyorlar… Karışık öyle değil mi… Ne kadar karışık da olsa aslında günümüzde çok yaşanıyor böyle durumlar Kimse bilmiyor onları, ilişkilerini gizli yaşadıkları gibi ayrılıklarını da gizli yaşıyorlar çünkü

Aşkın kanunu bu ve uymak lazım, demekten başka bir şey gelmiyor elimizden Aşkın kanunu olur mu peki? Evet oluyor Özgürüz dediğimiz şu 21 yüzyılda aşklarımızı bile özgürce yaşayamıyoruz Aşkın çeşitleri, çeşitlerin de kanunları var Bütün duygularını bu kanunlara göre yaşamalısın yoksa bu toplumda yaşamaya hakkın yok Seçim yapmalısın Hayat bir seçim ve her seçim bir vazgeçimdir

Hangisi daha zor dersiniz? Karşılıksız aşk mı, imkânsız aşk mı, yoksa yasak aşk mı? Aşk bu !!! Yer, zaman, kişi dinlemiyor Hadi bakalım cesareti olan varsa aşkını doya doya ve açık açık yaşasın İtiraf ediyorum ben yaşayamadım, korktum… Belki bana da cesaret verirsiniz

Hepinize aşk dolu günler diliyorum ve Sezen AKSU ’nun o müthiş şarksından bir alıntı sunmak istiyorum

Artık hayatımdan çıksan diyorum

Bu ikili delilik sona erse

İkimiz için de en hayırlısını diliyorum

Hiç olmamış gibi davranabilmeyi

Bu yok ediciliği anlayabilmeyi

Bir bilsen ne kadar yürekten istiyorum

Lütfen

Görmeyeyim seni

Bir yerlerde karşıma çıkma

Konuşmayalım, bakışmayalım

Ne olursun

Daha fazla tükenmeye takatim yok

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com