Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, gerçek, hikayesi

Gerçek Bir Aşk Hikayesi

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gerçek Bir Aşk Hikayesi

Selam bebegim

Saat su anda sabahin dördüUyuyamiyorumNeden bilmiyorum icimde biriken yine o kadar cok duygu yükü var kiBurasi geldi aklimaBiliyorum,sende okuyorsun burayiNefes alip vermesende,toprak altinda olsanda sen okuyorsun biliyorumGörüyorsun degil mi?

yavrum,insanlar neler neler yasamisBazilari kaybetmekten dem vuruyorBazen bu hikayeleri okudugumda öyle kiziyorum kiBazilarina imreniyorum biliyor musunBasit bir nedenden ayrilmislar,ayni sehirde,ayni semtte oturuyorlar ama kaybetmekten bahsediyorlarGerekçeleri gurur onurOysa onlar benim gibi seni kendi elleriyle topraga vermemisler kiSeni onlarin kaybettigi gibi

kaybetmek için neler vermezdimYasadigin bir sokak,bir cadde oldugunu bilsem,kapinda çürümeye terketmezmiydim kendimiBazilari da o kadar basit,o kadar siradan duygular içinde yazmis ki yavrum,içim acidiBirisi net basinda kocasini nasil aldattgini,birisi evli bir erkekle nasil birlikte oldugunu anlatmis Aslinda senin bendeki o yüce hatirani onlarla yanyana yazmamam lazimdi ama yüregi sevgiye

susamis,sevgiye önem verenlerle paylasmak adina,igrençliklerini beyaz kagida dökerek tertemiz kagidi lekeleyenlere lanetler yagdirarak

yazdim yinedeSenden sonra bir internet peyda oldu ki sormaYeryüzünde insan kiliginda dolasan bazi rezil yaratiklar, gerçek hayattaki

rezilliklerini buraya tasimak için büyük gayret halindelerSonu ne olacak bilmiyorumYa yaratiklar kazanacak,yada yüregi temiz,sevgi dolu insanlarYüregi temiz,duygulari yüce insanlarin bu sefer,en azindan bu sefer sen ve ben gibi kaybetmemeleri için Allah’a dua

ediyorum Bitanem Seni kaybettigim o kaza aninin üzerinden tam 9 yil geçtiBir sözümüz vardi ya hani,kim kimi kaybederse geride kalan,kaybedilenin mezarda mutlu olmasi adina hep mutlulugu kovalayacaktiBunu çok denedimSeni mutlu etmek,kendimi mutlu etmek adina herseyi yaptimLanet olsun olmuyor,karsima çikan herkeste senin mavis gözlerini,gamze yanaklarini,terleyen ellerini

aramaktan yoruldumKarsimda ki güldümü benim melegim gibi gülemiyor,somurttumu senin gibi sirince dudak bükemiyor diye kaçar oldum herkestenBana kizma ama basaramiyorumBütün bunlari yasamaktansa evime gelip yatak odamin tavanina kazittigim resmini

izlemek bana bin kere daha fazla huzur veriyorBana geride bir resim dahi birakmamistin hatirliyor musun ? Ama ben seni tarif ederek seni cizdirdim tavanima Yüregimdeki seni naksettirdim usta ellereElleri dert görmesin ayni sen gibi yapmislar Biliyor musun melegim,burasi benim için bir aglama duvarina döndüHergece gelip gözyaslariyla okumak ve seni yazmak öyle huzur veriyorki

banaSeninle tertemiz bir birlikteligimiz vardidoyamamistik ikimizde,ama burada bu beyaz kagida seni yazarak seni yasamaya calisiyorumBuraya bizi yazdiktan sonra o kadar çok destek geldiki inanamazsinBizi okumus aglamis birçoguOnlarla dost olduk simdiBirçogu yazdi bana,hikayenizi okudum agladim diye Keske bende sen yanimdayken bu beyaz sayfaya ikimizin ortak

cümlelerinden olusan bir dev sevgi hikayesi yazabilseydimAslinda keskeler o kadar çok kiKeske bende seninle gelebilseydimKizma ama çok denedim sana gelmek için beceremedimAllaha günlerce,aylarca,hatta yillarca umutla yalvardimEy rahmanirahim gökkubbeyi

sen yarattin,yeryüzündeki bütün insanlari birbirine benzemeyecek sekilde sen yarattin ve herkese ayri bir hikaye yazdin kader olarakMucizelerle binbir insani mutlu ettin Ne olur benim yavrumu da getirbu senin için zor degil dedim,yaparsan yaparsin, biliyorum,

eriyorum,bende senin bir kulunum diyerek agladim yalvardim ama olmadiNe olur o nu getirmeyeceksen bana beni ona götür dedim,yine olmadiInançliydin biliyorumKorkma isyan etmedimHayatta Allah’imla fikirlerim bir kere disinda hep uyustuSadece seni benden alirken fikirlerimiz uyusmadi,ama onun için isyan edemem Biliyorum cennettesin Beni takip ettiginide biliyorumBana hep seninle gurur duyuyorum diyordunSana namus sözü,seni üzecek,senin benden utanç duymani gerektirecek tek bir hata yapmayacagim

Sana verdigim mutluluk sözünüde tutacagimAslinda senin kizacagin o kadar çok sey yapmiyorumSigarayi birak diyordun ya haniBirakamadim yavrumSenden sonra dahada çogaldiNe yaptiysam beceremedimSu anda elimde kalan bir tek sigaram birde bu bilgisayarim varIkisinide öyle seviyorum kiElimi ne zaman cebime atsam sigaram,kendini hiç aratmadan avucuma geliyorElimi ne

zaman atsam bu net bana biraz huzur vermek için hiç zorluk çikaramiyorAma sözüm söz,sigarayi birakmak için calisacagim yinedeBiliyor musun su anda agzimda seker yemis hissi varsanirim senin adini andigimdan dolayi olsa gerekSenle olmak bir baskaydiSeni

hissetmek,sana dokunmak bir baska güzeldiseni özlemek,hatiralarinla yasamakta bir baska güzel Sunu bil ki bebegim mutsuz olmak icin kendimle savasmiyorum Sinemaya gidiyorum,tiyatroya gidiyorum,sahilde dolasiyorum, aklima gelen herseyi yapiyorumAma tek basima yapiyorum su andaBelki sana kavusunca bunlari yapamayacagiz ama,senin yaninda olmak mutluluklarin en güzeli degil mi zatenSana gelmek için gün sayiyorum Bitanem Orada,öbür Dünya’da yine karsilasacagimizi biliyorumBilki ben beklenenden daha erken ölürsem ve kiyamet günü ölümümden sonra gecikirse sana kavusmak için,kabirde senin ismini böceklere ezberletecegimGüzelligini bedenimi cürütmeye gelen çiyanlara anlatacagimKiyamet günü geldiginde siraat köprüsünü geçtiginde mahser meydaninda,arafat meydaninda deli divane birini görürsen bilmis ol ki o benimBilki orada da bu dünyada oldugu gibi seni

arayacagim

Seni çok ama çok seviyorum gamzelim

Nur içinde uyuTopragin bol olsun Tek Askim !!!!!!!!

Sevgilerimle Kutlay

Ekleyen/Kaynak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com