Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, sevgi

Aşk Ve Sevgi

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşk Ve Sevgi

Allah'ın belası SerkanOnu öyle delicesine seviyordum kiAnlatamam3 yıl birlikteliğimiz olduBen onu seviyordum, o da beni( ! )Yani öyle diyorduİleriye dönük planlarımız vardıAşkı hiç yaşamamıştımOnda gerçek aşkı bulduğuma öylesine inanmıştım ki, hayata tozpembe bakıyordumSerkan ile aynı işyerinde çalışıyorduk Sonra ben ailevi nedenlerden dolayı işten ayrıldım Ve babamın görevi nedeniyle Antalya'ya yerleştikDünyam başıma yıkılmıştı sankiOnsuz geçecek günleri düşündükçe çılgına dönüyordum1 yıl onsuz geçtiTabi bu arada hemen hemen hergün telefonla görüşüyor ve her hafta mektuplaşıyordukO, işine devam ediyorduben de Antalya'da yeni bir işe başlamıştımBenim sevgim hergeçen gün artıyorduAma o, güngeçtikçe telefonlaşmalarımızı kıstı ve mektupları seyrekleştiİlkönce buna bir anlam verememiştimOna öyle inanıyordum ki, aklıma kötü birşey gelmiyorduBirkaç kez ona, bir sorun olup olmadığını sordumAma o inandığım,sevdiğim Serkan yoktu artıkTers cevaplar almaya başlamıştımArtık eskisi gibi sevmiyordu beniBuna inanmaya başlamıştımişyerinden bir arkadaşımı aradımVe Serkan'ın durumunu sordumBana karşı olan bu olumsuz tavırlarının nedenini öğrenmek istemiştimKeşke aramasaydım da ,dünyam başıma yıkılmasaydıArkadaşım bana, Serkan'ın aynı işyerinden (aynı zamanda benim de arkadaşım olan) bir kız ile çıkmaya başladığını ve yakında evleneceklerini söylediSerkan'ı aradımBunun gerçek olup olmadığını sordumBana aynı şeyleri söylediAslında o kızdan uzun zamandır hoşlandığını ama bana bunu söyleyemediğini ve bana "acıdığını" söylediO an, öyle duygulara kapıldım ki, sevgiye lanet etmek istedimSevgi diye birşeyin olmadığına inandımBana "acımış"AcımışAllah'ın belası herifBen sana değil, kendime kızıyorumSevgi "acınak" birşey değildirBen sana değil, sevgiye inanmıştımUmarım birgün bu yazıyı okursun da, olmayan vicdanının muhasebesini yaparsın

Bu anımı sizlerle paylaşmamın nedeni şuaşk yerine sevgiye inanınÇünkü aşk, ne olduğu belirsiz birşeySevgi herzaman yaşanır,herzaman hissedilirAma aşk?Olmayan şey yaşanmazHissedilmez

ALINTIDIR

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com