Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
şimdilik

Bu Şimdilik Benim

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bu Şimdilik Benim

Bu, Şimdilik 'Ben'im

Bir gün, gitmeyi düşlüyorum Sadece düşlemek mi? Umuyorum, düşünüyorum, istiyorum! Tüm bu yaşadıklarımı, arkamda bırakıp gitmek, hem de ansızın çekip gitmek istiyorum

Şimdilik böyleyim Çünkü, şimdilik böyle olsun istiyorum

Gitmek istiyorum, ileriye, geride benden kalmış bir geçmiş bırakmak amacıyla Eskilerde olayım, yenilerde anlatayım Ne kadar dogru olur bilmiyorum ama bir gün sadece gitmek ve gidişte yitmek istiyorum Kimseye haber vermeden, gitmiş olmayı istiyorum Kötülük istemiyorum, kin, nefret istemiyorum Zamanı geldiği zaman gitmek zamanının, işte o zaman gitmek istiyorum “Doğru ya da yanlış olur”u düşünmeden gitmek istiyorum “Zamanı gelsin ve zamanı geldiğinde zamanın terkinde bırakılsın, her şey,” diyerek gitmek istiyorum Şimdilik böyleyim Çünkü, şimdilik böyle olsun istiyorum

Unutanlar unutsun, hatırlayanlar hatırlasın Kaygısızca ve içimdeki sahipsiz boşlukla gideyim Şimdi’den hiç birşey almadan gitmek istiyorum Kalanlar kalbimde kalsın, hatıra olayım ama hatıralarım olmasın Şu an yaşananlardan hiç bir eşya, duygu, his almadan gitmek istiyorum “Başka bir hayat olsa ve bu hayat, artık sona erse de gitsem” diyorum Bir dönem durukluğu, bir dönem burukluğu yaşamadan gitmek istiyorum Aslında, bugünden çok uzakta olacak o bir dönem noktasını sabırsızlıkla bekliyor ve ona koşarak gitmek istiyorum Şimdilik böyleyim Çünkü, şimdilik böyle olsun istiyorum

Yenilik olmak istiyorum, yeni insanlar, yeni kültür, yeni düşünceler”Değişimler olsa da gitsem” diyorum Hep, bir kişi eksik olur ya, o eksik kişi ben olayım istiyorum Eksikliğimi, hissedenlerde bırakarak eksiksiz gideyim istiyorum Oralara, benim için doğru olan yere, beni içine çağıran o anlayışlı yere gitmek istiyorum Arkama bakmadan, hesap vermeden, hesap sormadan gideyim istiyorum Sadece ve istediğim için, öylesine gideyim işte Ardımda, hüzün bırakayım ama hüznün kırıntılarıyla yalancılık oynamamak için, arkama bakmayayım istiyorum Aslında arkamda, dönüp de bakılacak kimse de olmadan gitmek istiyorum

Şimdilik böyleyim Çünkü, şimdilik böyle olsun istiyorum

Hayatımı seçeyim Hem de kendimce seçeyim Ama o seçtiğim hayat, herkeslere yanlış gelse de, inadına seçeyim ve o seçimime gideyim istiyorum Kimseye küsmeden, kimseye kırılmadan, kimseyi sevmeden, kimseye umut vermeden gitmek istiyorum Öyle bir çıksam ki bu hayattan, beni sadece “gidecekti ve gitti,” diyerek ansınlar istiyorum Müziğin eşlik ettiği hayallerde, ben de sisli bir bulutla birlikte onları seyredeyim gittiğim yerden diyorum

Başka bir boyuta kayayım, o zaman geldiğinde istiyorum Başka insanlar, başka izler, başka sohbetler, başka gözler, dudaklar Hayalimdeki yer, o yer olsun ve ben o yere gitmek istiyorum Şimdilik böyleyim Çünkü şimdilik böyle olsun istiyorum

Şu an icin ben, o zaman gelmeden ona gitmeyi seçmiş durumundayım Bir şeyler bitsin artık istiyorum Çünkü, bitmeler hiç korkutmuyor beni şimdilerde Kaybetmek acıtmadığı gibi, yeni başlangıçlara da olanak tanıyor, diye düşünüyorum hala Gidesim geliyor artık, burdan Hem de çok yakında Her hangi bir günde, hazırlanmadan gideyim istiyorum Bu, şimdilik ‘ben’ im Ve, hala böyle olsun istiyorum

Aylin Çiftçi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com