Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
davam, meselesi, olmak

Bir Davam Var Ben Olmak Meselesi

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Davam Var Ben Olmak Meselesi

Bir Davam Var Ben Olmak Meselesi Hikayesi - Gerçek Hayattan Alıntıdır - Hikayeler - Havva Gülbeyaz

Bir davam var ben olmak meselesi Örgüsü içinde ben ardında senSezgilerle yoğurduğumbir sentez ben olmak Neden başaramadım bunca zaman benlik olgusunu Yoksa benden öte sana mı kaymıştı düşüncelerim Bu yüzden miydi köhnemiş düşüncelerin esareti

Bir davam var ben olmak meselesi Sevginin içinde sevgisizliği yaşatmak gayesi Sevginin içinde ben sevgisizlikte sen Ebediliğe akan yolda önüme dikilen bir kazık anıt mahiyetinde Ya geçmek için atlarsın yüksekten ya da yapışırsın gövdesine Benim engelim sendin bunca zaman senin gölgende kalan benGörmeden duymadan bağımsızlığı eğildim önünde

Bir davam var ben olmak meselesi Ben nerdeyim neyim diye çığlık çığlığa labirent çizgilerinde dönmekte Bunca zaman neydi benlikten kaçıran kalbimin oyunumu yoksa kalbimin başka bir kalbe yönelmesimi Sen miydin o zalim kalp

Bir davam var ben olmak meselesi kayıpların içinde var olmak için başarısızlığın ötesinde başarıyı yakalamak Bazen bencil olmak dünyanın beşeriyetinin içinde işte ben olmak buysa benim meselem bitmiştir veben artık benim

Havva Gülbeyaz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com