Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çünkü, vazgeçmedik

Çünkü Biz Hiç Vazgeçmedik

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çünkü Biz Hiç Vazgeçmedik

Çünkü Biz Hiç Vazgeçmedik Yazısı - Çünkü Biz Hiç Vazgeçmedik Dilek Önder - Dilek Önder Yazıları

- “Zamanı gelmişti Sevmek yetmiyor bazen Doğup, büyüyüp gelişiyor İlişkiler Aşk olması için ayrılık mı şart? Zamanı mı gelir ayrılığın? Hele de yasaksa, iki kişi biliyorsa sadece zamanı gelir ayrılığın Bilinmezliğin, “dayanılmaz hafifliği”ne dayanamazsın Hele de yüreksizsen, yaşanacak onca şey varken üstelik

(Belli ki, evli biriyle birlikteydin Dana da seni ekti! Çok kötü ve basit yazdım ama durumun da bu Umarım akıllanmışsındır Ama gördüğüm şu: Sen henüz yorulmamışsın)

- “Bence siz Ali’nin kayığına binmemiş, belki de düz duvara tırmanmamış olmalısınız Aklınız fikriniz sex Tabii ki tabiat kanunu Özlem duymayasınız sakın? Belki de hiç ihtiyaç duymadınız çünkü kadınsınız

(Haydaaa Durup duruken bana ne diye saldırıyorsun? Tavuğuna kış mı dedim? Dedim mi gerçekten?)

- “Anlamı olsun isterken yaşadıklarımızın elbette ki kahramanı olmayı isteriz hayalimizdeki hikâyenin

(Bu da anlamlı olamayacak kadar düşük bir cümle olmuş ama)

- “Şair Fuzuli, ‘Her ne var aşk imiş âlemde, ilim bir kıyl ü kal (dedikodu) imiş ancak’ der Şair, ulvi bir aşktan bahsediyor Günümüzde ise cinsel ilişkiye aşk diyorlar galiba Öyle olunca aşk ayağa düşmüş oluyor

(Ne yani cinsel ilişki olmayınca mı aşk, aşk oluyor? Tıh! Bu kadar da değil ama o kadar da değil!)

- “Beklentiler azalınca hayal kırıklıkları da azalır! Bu daha iyi)”

(Onaylıyorsanız, 5’e basın o zaman! Yok, 8’e basın da manalı olsun!)

- “Sayın Dilek Önder bacı Devamlı danalar anlatılıyor, biraz da hanımlardan söz etseniz Mesela dizilerde hep hanımların entrikaları var ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde Carolin, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisinde Mukaddes hanım, ‘Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem, Mahidevran ve Valide Sultan Kendinize iyi davranın

(Davranacağım, davranacağım da, aklıma sıkı bir entrika gelmiyor Yoksa dizilerden filmlerden yola çıkıp katilleri tecavüzcüleri falan sayardım sana)

- “Hani doğayı bir daha gözden geçirsek! Kazları, ördekleri, eşekleri, atları, bülbülleri, kargaları, yunusları, balıkları danaları, inekleri ve boğaları! Özet, bütün aşk ve sex yaşayanları! Özgürlüğü biz yanlış yorumladık Her şey gibi kadın erkek ilişkisinin de suyunu çıkardık Şimdi hikâye peşindeyiz, yaşayacaklarımız kolay ulaşılacak şeyler olmasın, yani hikâyesi olsun Zamanında macera peşindeydin ne oldu?”

(Kim? Bana mı diyor? Sen beni anlamışsın da, yanlış anlamışsın!)

- “Oyuna devam, biz hiç yorulmadık, biz hiç kaybetmedik desem yalan Oyuna devam çünkü biz hiç vazgeçmedik

(Süpersin Vazgeçmedik ama kabullendik!)

Dilek Önder

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com