Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşkın, halleri

Aşkın Halleri

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşkın Halleri

Aşkın Halleri Yazısı - Aşkın Halleri Başak Sayan - Başak Sayan Yazıları

Aşk duygusunu oldum olası severim ben ama duygularımı göstermeyi pek sevmem Daha evvel yaşadığım deneyimler buna sebep oldu belki de kim bilir Ne kadar fazla tutarsam içimde, ne kadar fazla belli etmezsem o kadar kazanacağımı düşünürüm çoğu zaman

Ama hayat insanı hep inandıkları ile sınar ne yazık ki

Gelin görün ki şimdiler de bu inancımla yüzleştim

Ben saklamak, ortaya çıkarmamak için direndikçe öyle olaylar ve duygular yaşattı ki hayat bana yukarıya bakıp 'Ben kimim ki kontrol etmeye çalışıyorum her şeyi' dedim bir anda

Şimdi kendimi hesapsızca bırakmanın, kontrol etmekten vazgeçip sadece yaşamanın nasıl bir şey olduğunu anlıyorum

Artık saklamaktan da vazgeçtim her şeyi

Açık açık söyleyemesem de açık açık yapıyorum

Dünyanın bir ucuna sırf ona sürpriz yapmak için gitmek gibi

İşin en güzel yanı kendi inancımı kendimin çürütmüş olması

Aşk ne kadar çok kaçarsan ve ne kadar çok kendini saklarsan değil, ne kadar çok seversen ve bunu gösterirsen büyüyormuş, anladım

İTALYAN ERKEKLERİYLE TÜRK ERKEKLERİ ARASINDAKİ 3 FARK

1 İtalyan erkekleri Türk erkekleri gibi güzel kadına bakmayı seviyor Bu yüzden sokakta yürürken hepsinin gözünü üzerinizde hissediyorsunuz Ama bizimkiler beğenilerini olmadık cümleler ile laf atma şeklinde ortaya koyarken onlar sadece gülümsemekle yetiniyor

2 Bizimkiler ya giyinmekten anlamıyor ya da tam bir moda kurbanı oluyor Tarz sahibi kadın ve erkek az Onlar ise modanın kalbinde olduklarından dolayı belki de hep çok şıklar

3 Bizim buralarda erkekler aşık olduğunu göstermek istemez çünkü karizması çizilecek zanneder Onlar ise ne kadar çok aşık olduklarını gösterirlerse her şeyin ateşli olacağını düşünüyorlar

HAFTANIN SÖZÜ :

'Ne kadar çok kişi benimle aynı fikirde ise o kadar çok yanıldığımı düşünürüm'

Oscar Wilde

Başak Sayan

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com