Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
yalnızlık

Yalnızlık

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yalnızlık

Yalnızlık Yazısı - Yalnızlık İlknur Uzunöner - İlknur Uzunöner Yazıları

İçimde isyan fırtınası varYalnız ve sessizim son günlerdeNeden bilmiyorum ama ölümün daha da fazla yaklaştığını hissediyorum ve sabırla bekliyorum ona kavuşmayıMutluluk kapıları açılacak çok yakında hissediyorum bir nefes kadar kısa olan ömrümün noktalanacağını

Çok az kaldı sonsuz yolculuğa,içimde farklı bir heyecan var,anlatamadığım hisler,dökemediğim gözyaşları,dilim tutuluyor her kelimedeÖlümü anlatamıyorum,hep bir şey mani oluyor ellerime gözlerime ve dilimeRuhumu kilitliyor bir zincire vuruyor sonra bir kayaya bağlayıp atıyor en yüksek uçurumlardan

Konuşmama engel her dakika,her saniye;saatlere vuramıyorum zamanı bir türlüÇok yakın nefes gibi adeta;öleceğimi hissediyorumBiraz daha yaklaştığını hissediyorum ama tarifi mümkün değil işteOna kavuşmana çok az kaldı diyor içimdeki çocuk,kalbimdeki sesBen de mutlu oluyor ve sabırla bekliyorum sonsuz yolculuğumu

Sonsuza kadar sürecek bir hayat bekliyor beni orada ve en gerçek mutlulukÖlümün sesini duyuyorum gözlerimi her kapadığımda,sahne bitecek birazdan,son alkışlar;duaları olacak sevenleriminGideceğim ve bitecek bu yalnızlık

İlknur Uzunöner

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com