Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
elvedam

Bu Son Elvedam

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bu Son Elvedam

Bu Son Elvedam Yazısı - Bu Son Elvedam Sena Çarhoğlu - Sena Çarhoğlu Yazıları

Bilemedim neydi söylediklerim Kime neye veda ettim Aslında edemedimSadece kendimi üzmek istemedim Sen gittin Oysa ben senle hayaller kuruyodum Hayallerimizde küçük kasabalarımızdaydık Benim hayallerimde herşey bana aittiSen bile Ayrılıklar yoktu benim hayallerimde

Şimdiki hayallerim gözlerimde kalıyor Senden sonra en çok ıslak hayaller kurdum Senden sonra hayallerim değişti Senden sonra bakışlarım değişti Senden sonra gülüşüm gitti Senden sonra gözlerimin şekli değişti Senden sonra herşey değişti Hayallerimi bir bir yitirdim Aslında yitirdiğim hayallerimle birlikte bende kayboldum Yok oluyordum Görmek istemiyordum

Sana veda etmek istemedim Gidişin acı vericiydi Arkana dönmedin Bakmadın Biliyorum baksaydın dayanamazdın Oysa ben bir an ayıramadım gözlerimi Senin arkandan daldı kaldı gözlerim Sen kalabalıkta kaybolunca gözlerim boşluğa daldı Halbuki gitmeseydin çok şey söylicektim Hepsi bende kaldı Tüm süprizlerim Sense kırıklar döke döke gittin Beni paramparça ettin Kırıklarımıda cebine toplayıp GİTTİN Bense kursağımda kalan hayallerimle süprizlerimle bakakaldım Başka hiçbir şey yapamadımYanlızca baktım

Oysa meraklıydın Niye merak etmedin süprizlerimi Benimse tek istediğim senin mutlu olmandı Sana bir birİşte bişiler almıştım Hazırlamıştım Şimdi biri sana söylese bunlarıYa da bilmesen de önemli değil Artık elveda dedim Film koptu Geri dönüşümüz yok Elveda sevgili elveda

Sena Çarhoğlu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com