Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, demez, geliyorum

Aşk Geliyorum Demez

Eski 06-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşk Geliyorum Demez

Aşk Geliyorum Demez - Aşk Geliyorum Demez 2009 - Aşk Geliyorum Demez Filmi - Aşk Geliyorum Demez Film Konusu - Aşk Geliyorum Demez Vizyon Tarihi - Tolgahan Sayışman - Bergüzar Korel

Aşk Geliyorum Demez 2009

Vizyon Tarihi: 6 Kasım 2009

Oyuncular: Bergüzar Korel, Tolgahan Sayışman, Zeki Alasya

Altan Erkekli, Altan Gördüm

Yönetmen: Murat Şeker

Yapımcı Firma: Tims Productions, Sugarworkz Film

Filmin Türü: Romantik, Komedi

Yapım Yılı: 2009 - Türkiye

Filmin Süresi: 95 dakika

Dağıtıcı Firma : Tiglon Film

Murat Şeker’in yönettiği ve Bergüzar Korel, Tolgahan Sayışman, Zeki Alasya ile Altan Erkekli’nin oynadığı Aşk Geliyorum Demez, 06 Kasım 2009’da Tiglon Film dağıtımıyla Tims Productions - Sugarworkz Film tarafından vizyona çıkarılıyor

Film, bir han esnafının hikâyesini anlatıyor Ali, handaki esnaflardan birinin yakışıklı ve çapkın oğludur Gözde ise hanı satın alan zengin müteahhidin, yardımsever, doğaya ve hayvanlara düşkün kızıdır Müteahhit, hanı satın alır ve yıkıp alışveriş merkezi yapmaya karar verince, esnaf Ali’den Gözde’yi etkileyerek hanı kurtarmasını ister Bir yardım gecesinde tanışan Ali ile Gözde birbirlerinden çok etkilenirler, komik ve romantik bir hikâye başlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com