Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
baby, kurtarın, kızımı

Kızımı Kurtarın Gone Baby Gone

Eski 06-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kızımı Kurtarın Gone Baby Gone

Kızımı Kurtarın

Gone Baby Gone

Tür : Dram / Gizem / Suç
Gösterim Tarihi : 1 Şubat 2008
Yönetmen : Ben Affleck
Senaryo : Aaron Stockard , Ben Affleck , Dennis Lehane (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : John Toll
Müzik : Harry Gregson-Williams
Yapım : 2007, ABD , 114 dk

Oyuncular

Casey Affleck (Patrick Kenzie) , Michelle Monaghan (Angie Gennaro) , Morgan Freeman (Jack Doyle) , Ed Harris (Detective Remy Bressant) , John Ashton (Nick Poole) , Amy Ryan (Helene McCready) , Amy Madigan (Beatrice McCready)

Konu

Oscar'lı oyuncu Ben Affleck’in ilk yönetmenlik sınavı olan bu filmde Boston yeraltı dünyasının en çirkin, en tehlikeli/belalı kesimlerinde kaçırılan küçük bir kız çocuğunu bulmaya çalışan iki detektifin öyküsü anlatılıyor

“Mystic River”ın da yazarı olan Dennis Lehane’nin romanından uyarlanan, senaryosunu Ben Affleck ile Aaron Stockard’ın yazdığı filmde oyuncu kadrosun da oldukça dikkat çekiyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com