Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
düşünce, kuantum, tekniği

Kuantum Düşünce Tekniği Nedir?

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kuantum Düşünce üst nitelikli bir düşünme biçimidir Sıradan düşünce biçimleri kendisini tekrar eden, etkisiz ve sınırlı enerjilerdir Değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur Daha çok vehim, kuruntu, başıboş hayaller biçiminde akar Oysa Kuantum Düşünce derin düzeyde, atom altı alanda etkili olabilecek tarzda bir yaratıcı düşünme biçimidir

Özel bir bilinç düzeyine girerek, özel olarak kurgulanmış sözel ve imgesel oluşumları içerir

Bu düzeyde insan, kendi hayatının efendisi durumuna geçer

Kuantum Düşünce daha da ilerisi ortak zeka alanında işlem yapar Bütün evreni tekamül ettiren enerjiyle işbirliğine girildiğinde siz bir "kişi" olmanın sınırlı olanaklarını aşar, "bütün" ün gücüne ulaşırsınızO zaman da gücünüz tabii ki bütünün gücüne eşit olacaktır

Kuantum Düşünce, sağlıklı ve güçlü bir beden için de uygun bir zemin hazırlar Bizim düşünce ve kabullenişlerimiz direkt olarak bedene etki yapar Bedenimiz aslında bir enerji okyanusundan başka bir şey değildir Korku,kaygı,öfke, suçluluk duyguları bütün hücrelerimizin beslendiği enerjide azalmalar yol açar

Kuantum Düşünce Tekniği; kendimizi tanımaya, başkalarını anlamaya, evrensel sistemin işleyişini fark etmekten doğan bilgeliğe ulaştırarak beden enerjimizi de düzene sokar Kişiler daha güçlü canlı ve güzel olurlar Hayat misyonumuzu fark etmek ve ona adım adım ulaşmak yönündeki çabalarımızı destekler Kendi içsel kodlamanızdaki yapmanız gereken işinizle ilgili ipuçlarını yakaladıkça adımlarınız hızlanır

Kuantum Düşünce kişiler arası iletişimin enderin boyutunu sunar bize Ortak İnsanlık alanında gerçekleşen bu iletişim, derin ve etkili bir uzlaşma sağlar Beden dili ve sözel iletişimden daha da öte Kuantum sal İletişimle düşüncelerimizin direkt muhataba ulaştığı bir yöntem geliştiririz

Kuantum Fiziğiyle Bu Düşünme Tekniğinin Bağlantısı Nedir?

Kuantum fiziği, klasik anlamdaki fiziksel maddenin enerjiye dönüştüğü bir alana sokar bizi O alanda artık atom altı parçacıklar, hızla hareket eden enerji parçacıklarından başka bir şey değildir

Daha da ötesi bu parçacıklar insan düşüncesinin yaydığı enerjiye yanıt verirler Bu alanı gözlemleyen kişi ile gözlemlediği parçanın birbirinden bağımsız, kopuk şeyler olmadığı çıkar meydana Düşünceyle enerji, gözlemleyenle gözlenen, iç ile dış, burası ve ötesi arasındaki ayırımlar kalkar

Heisenberg? in belirsizlik alanı dediği bu alanı, gönderdiğimiz düşünce paketçikleri varlık katar Belli hale getirir Kuantum alanının bir noktasına yaptığımız etki bütünü etkiler aynı zamanda Siz bir şey düşündüğünüzde bundan tüm alan etkilenir Kuantum Fiziği, fizikle fizikötesinin birbirine karıştığı bir noktanın adıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com