Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
babaannemden, çok, formül, özel

Babaannemden Çok Özel Bir Formül Daha...

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sempatyco; aseracım sana bir teşekkürü iletmek istiyorum canım bizim alt kattaki komşumuz yeni doğum yaptı bebeğide bir şekerki sorma malum gelen giden çok kız 8 günlük loğusayken nazardanmı neden sütü kesiliverdi, damla süt gelmiyor göğsünden çocuk aç mamada kabul etmiyor sürekli avaz avaz uyku filan yok kimsede birde ağlarken morarıyor ne olduysa artık evin huzuru kaçtı bu yüzden onlara bakmaya gittiğimde durumu görüp kızın annesine senin babaannenin nazar duasını vermiştim üç gün okumuşlar hiç beklemeden okuma tamamlandıktan hemen sonra genç annenin sütü gürül gürül akmaya başlamış ve bebekde artık ağlamadığı gibi morarmaları bitmiş huzur içinde uyuyormuş Sana teşekkür etmemi söylediler bebeğin annesi pelin ve pelinin annesi güler teyze sana ve babaanneye çok teşekkür ettiler allah razı olsun diyorlar Üç kulhuvallah bir elham okudular babaannen için Haber vereyim dedim

Ah canıııım maalesef bazen masum bebeklere bile nazar değebliyor işte böyle Neyseki geçmiş Rabbim bir daha göstermesin inşaallah Geçmiş olsun dileklerimi iletirsen sevinirim duaları içinde Allah razı olsun Rabbim getirenden,götürenden, iletenden sebep olandan razı olsun Sevgiler
--------------------
ozgursms; babaannene dermisin uzaktan büyü bozamak için dua varmı

Uzaktan büyü bozma olmuyor sanırım ozgursms

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Arkadaşlar, babaannem dün gece Lahuti’yi rüyasında görmüş, bir çok insan kalabalık bir halde onun daha önce yaşadığı evinin kapısına gelmişler, “bizler Lahuti'den geliyoruz” diyorlarmış ondan kısmet açma duası istiyorlarmış, babaannemde vereceğim diyormuş Babaannem vereceğim deyince kalabalık dağılmış Tam orada heyecan içinde uyanmış Beni aradı rüyasını anlattı ve sihir yapılarak kapanmış kısmetleri açan bir dua formülünü size yazmam için verdi Size babaannemin tavsiyesi olan sihir, büyü yoluyla kapanmış kısmetleri açan ve temizleyen bir formül yazıyorum Babaannem; bu 3 aşamalı ve 3 güne yayılan bir işlemdir, yapılması biraz zahmetlidir ancak inanılmaz şekilde etklilidir her türlü büyüyü ve sihiri çok eski bile olsa temizler, açar Rabbimin izniyle dedi İhtiyacı olanlar yapsın çok etkili olduğunu söyledi

Bu okuma için gerekli olanlar şöyle;

3 metre kadar biraz kalınca pamuk ipliği
3 küçük parça tane tuz, 3 kaşık gülsuyu, 3 kaşık sirke, 3 diş sarımsak ve 3 ayrı cami çeşmesinden alınacak su
361 tane Euzü Besmele
İhlas suresi
Yunus suresinin 81 ve 82 ayetleri, Saffat suresi 7 ayeti ,Sad suresi 41 ayeti ile Falak ve Nas sureleri
Salatı Münciye
Bakara suresinden Ayet-el kürsü ve Bakara suresinin son 285 ve 286 ayetleri

Gelelim nasıl yapılacağına:

Perşembeyi cumaya bağlayan gece boy abdesti alınıp temiz çamaşır giyiliyor, giyilecek olan her şey tertemiz yeni yıkanmış olacak Sonra niyet belirtilerek iki rekât namaz kılınıyor, namaz bitiminde derince bir cam kaseye 3 ayrı camiden alınmış su konuyor ve içine önce tuzu, sonra sırasıyla gülsuyu, sirke, 3 diş sarımsak soymadan konuluyor ip dolaşmayacak çeklide batırılıyor Buraya çok dikkat edilmesi gerekiyor ki ip birbirine dolaşıp karışmasın Sonra bu suya önce 361 tane Euzü besmele okunuyor sonra da sırasıyla yunus suresinin 81 ve 82 ayetleri, saffat 7 ayet ve sad 41 ayeti 41 defa okunuyor Bu ayetlerin hepsi önceden bir kağıda yazarak çıkarılıyor okuma kolaylaşsın diye öyle okunuyor Böylece işlemin ilk bölümü tamamlanmış oluyor

Ertesi günü sabahtan ipler sudan alınıp kurutuluyor İyice kuruduktan sonra üzerine niyet tekrarlanarak cuma selasından önce ihlas suresi okunarak 202 tane kolay çözülecek düğümler atılıyor ama ilk 101 tanesi bitince belirleyici bir işaret konuyor veya biraz geniş bir aralık bırakılınıyor ikinci 101 düğüm öyle atılıyor Sonra bu düğümler aynı gün yani cuma günü akşamı yatsı namazından sonra felak ve nas sureleri okunarak tek tek çözülüyor her düğümü çözerken bu işlem kim için yapılıyorsa onun adını söyleyerek; benkızı veya oğlu üzerimde herhangi bir nedenden dolayı kısmet kapalılığı varsa, ya da sihir büyü veya nazar etkisi ile benim her türlü nasibim, rızkım, iş ve evlilik kısmetim kapalıysa ( Durumunuz hangisine uygunsa onu söyleyin Bekarlar için: evlilik, iş Evliler için: iş, rızk, kısmet gibi ) ben tüm bu kötü etkileri Yüce Allah'ın adı ile ve Allah'ın kelamı olan kuran ayetleri ile temizliyorum ve bu düğümleri açarken önümdeki bütün engelleri kaldırıyor ve her türlü şansımı, kısmetimi, nasibimi açıyorum deniyor ve tek tek ilk 101 lik düğümler bu şeklilde çözülüyor Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri şu; ilk 101 lik düğümlere kadar FELAK suresi okunarak, sonraki 101 lik düğümler ise NAS süresi okunarak çözülüyor Bu okumalar ve düğüm çözme işlemi sırasında daha önceden üzerine dua okunan su kâsesi okuyanın önünde olacak ve düğümü çözülen ipler tekrar bu suya bırakılacak Düğüm işlemi tamamlandıktan sonra okunmuş suya 17 tane Ayet-el kürsü ve bakara suresi 285-286 ayetleri yani ameneresulü okunuyor En son olarak da 21 tane salat-ı münciye okunuyor ve okuma tamamlanıyor

Bu okunmuş su ve içinde ki çözülen ipler bir gece üstü örtülerek bırakılıyor Ertesi gün ipler sudan alınıyor, kurutuluyor sonra da kül olana kadar yakılıyor İpten arta kalanlar ya bir akar suya veya ayak basılamayacak gibi olan evin dışında bir yere, toprağa gömülüyor Su ise içinden sarımsaklar alınıyor 21 gün boyunca içme suyuna azar azar karıştırılıp içiliyor yemek, çay, kahve suyuna katılarak kullanılıyor eksildikçe üzerine su ilave ediliyor banyo suyuna katılıp bu sudan geçiliyor Bu su eşyalara, varsa arabaya, iş yerine, yaşanılan alanlara, odalara, salonlara mutfaklara yani banyo ve wc hariç her yere, kullandığınız her eşyanıza hafifçe püskürtülüyor Böylece tam bir temizlik yapılmış oluyor

İnşaallah sıkıntısı olan arkadaşlarıma çözüm olur

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com