Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
celp, ile, muhabbet, müccerreptir, yumurta

Yumurta İle Celp Ve Muhabbet Müccerreptir

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

hakkyolu Nickli Üyeden Alıntı

Selaminaleykum,sahiplendigin formülün kaynagini yazmisin kaynak olarak elyazması kebirulsırrulhavvas isminde bir kitap göstermisinSimdi yillardir varolan hata yüzyilar öncesi büyük alimler ve Havas ustadlari tarafindan bilinen hata uygulanan formülere neden sahip cikma geregini hisediyorsun? Yoksa ben hataliyimda bu formulü kendin mi kesfetin, cunkü diyorsan ki burdan kopyalayip baska forumlarda yayiynlayanlara hakkim helal degil diye

nıye hellal edeyım o kadar göz nuru dokuyom emek verıyorum yapıştır kopyala başka yerde yayınla yok oyle üç kuruşa çift porsiyon köfte ben o kıtabı ele gecıresıyekadar ne kadar emek verdım ve kapısında hızmetcı oldum ben yazam yayınlayam başkası kopyala yapıştır yapsın vallahide billahi de tellahi de hakkım hellal degildir harram olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

kaynak= elyazması kebirulsırrulhavvas

not=bu formda ne konu acmışsam ve negibi tertipler vermişsem benden izinsiz başka form veya kitaplarda vs kim yayınlarsa hakkım hellal degildir harram olsun ve iki elim hem bu dünya hem ahirretde yakasındadır

selametle vesselam

Selaminaleykum,sahiplendigin formülün kaynagini yazmisin kaynak olarak elyazması kebirulsırrulhavvas isminde bir kitap göstermisinSimdi yillardir varolan hata yüzyilar öncesi büyük alimler ve Havas ustadlari tarafindan bilinen hata uygulanan formülere neden sahip cikma geregini hisediyorsun? Yoksa ben hataliyimda bu formulü kendin mi kesfetin, cunkü diyorsan ki burdan kopyalayip baska forumlarda yayiynlayanlara hakkim helal degil diye

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

?????? ????????? ??????? ?????? ???? ????????? ??????? ?????? ?????? ???? ?????? ??? ????????? ?????? ?????? ???? ???????
???? ???????? ??????????? ?????????
????? ?????? ???????? ?????? ???? ?????????? ????? ??????
??? ?????? ???? ????????? ???????? ????????????? ????????? ?????? ????????? ???????? ???????????

1=Ve kulil hamdu lillahillezi lem yettehiz veledev ve lem yekul lehu şerikun fil mulki ve lem yekul lehu veliyyum minez zulli ve kebbirhu tekbira
2=Kalellezi indehu ilmum minel kitabi ene atike bihi kable ey yertedde ileyke tarfuk,
3=Ve ma emruna illa vahidetun ke lemhim bil besar

>Filan ibni filane ala celbülmehabbete fülanete binti fülane elvahan elacele essaate <yumurta
bunları en son yazmayı unutma ve yumurtayı kulun ıçıne koy ve ısıt ateş,de celp ve muhabbet için denedigim tertıpdır hep sonuç vermıştır
Cuma günü bunu sela ıle ezen arası yaza kartavuk yumurtası olacak bulamazsan günlük tavuk yumurtası olacak ve güzel yumurtayı yıka ve kurula ve buayeti yaza ve üzerine 3 maddeyi 111yukarıdaki kere okuya okurken güzel bir günlük yaka ve 25 inin sonunda şu azameti üzerine 3kere okuya >> Ecibu ya Cibril aleyke esselam ve ya İsrafil aleyke esselam ve ya Mikail aleyke esselam ve ya Azrail aleyke esselam
ve ecibu ya muekkiline =melaiketive hadımehu = aksemtu aleykum bi Melaiketül A'zam, esmeu ve ecibu da'veti ve ahderu hadim hazel yevm
(Anyail hadimehu Ebyad ) ma'en en tehduru makami ve takdeu haceti celbül mehabbeti ihra kı kalbe/ filan ibni filane) heyyecü celbül mehabbeti, kalbi,şehavati, şiddeti minnar (fülanete binti fülane) ve bi hakki Allah(CC) ve
bi hurmeti nebiyyine ve seyyidine Muhammedin Sallallahu Tea'la aleyhi ve sellim madamal leyli ven nehar ila yemil
haşri vel karar El vahen, El vahen, El vahen, El acele, El acele, El acele, Es saate, Es saate, Es saate
innallahe yef alü ma yürid tarfatül ayn <<< 3kere
burada cuma günü yazılacagı ve okunacagı için cumanın müvvekil olan melegini veyardımcısını yazdık

kaynak= elyazması kebirulsırrulhavvas

not=bu formda ne konu acmışsam ve negibi tertipler vermişsem benden izinsiz başka form veya kitaplarda vs kim yayınlarsa hakkım hellal degildir harram olsun ve iki elim hem bu dünya hem ahirretde yakasındadır

selametle vesselam

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com