Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Bunları Biliyor Musunuz ?

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gafları, yüzyılın

Yüzyılın gafları

Eski 06-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yüzyılın gafları

# "Faul, faul!! Yok ya, faul değilmiş, sanırım ben gaza gelmişim" (Murat Kosova)

# "Bugün baktım gazetelere kimse yazmamış, ben de yazmamışım" (Haşmet Babaoğlu)

# "96'lı yıllar ne güzeldi" (Vedat Okyar)

# Kazım Kanat: Görüşlerine katılıyorum

Ahmet Çakar: Saçmalıyor muyum? Görüşlerime katılıyor musun?

KK: Saçmalıyorsun (Santra)

# "En sevdiğim futbolcu şu panço denilen oğlan, pançu mu o" (Ömer Çavuşoğlu)

# "İbrahim'i boşaltmaya çalışıyoruz" (Murat Kosova)

# "Eee, tabi sevgi olayı Ercan" (İtalyan hakem Collina oyundan çıkan Hagi'nin elini sıkınca Tanju'nun Ercan Taner'e ettiği laf)

# "Hocam sıcak giriyor" (Şansal Büyüka, yeni yaptırdığı dişlerinden ağzını kapayamayan Erman Toroğlu'na)

# "You Without ball, shut up!!!" (Fatih Terim rakip futbolculardan birine sesleniyor)

# "Milli takımımıza resmen büyüsüz bir değnek değmiş durumda" (Murat Kosova)

# Abidin Aydoğdu, Danimarka-Fransa maçını anlatırken, Zidane koşarken topa basar ve düşer: "Evet Zidane'dan fantastik hareketler"

# Ömer Üründül: Vay vay vay vay vay

Spiker Yalçın Çetin: Hem de ne vay! (BJK-Gençlerbirliği maçında bir pozisyondan sonra)

# "Beşiktaş bu akşam bir golu üç puanla aldı!" (Ercan Taner, "Beşiktaş üç puanı bir golle aldı" demek istiyor)

# Yanlış karar veren hakemi seyirciler protesto eder: "Bu dünyadaki en yalnız insanlar hakemlerdir sevgili seyirciler, bu dünyanın her yerinde böyledir" (Ümit Aktan)

# "Ve Michael Jordan bugün futbolu bıraktı!!!" (SkyTürk spor haberleri sunucusu)

FIFA kapansın!

# Ziya Şengül: Benim yorumuma göre, goldü o

Adnan Aybaba: Kitapta kural var, kitaba göre faul

ZŞ: Ben o kitaba da inanmıyorum

AA: Olur mu abi? O zaman Ziya Abi'nin kuralı olur

ZŞ: Ben bu kuralı kabul etmiyorum Kimmiş bu aksiyon alanını belirleyen?

AA: FIFA belirliyor

ZŞ: FIFA'yı da tanımıyorum Ben bu kurala karşıyım, böyle bir kuralı kabul etmiyorum

Serhat Ulueren: Ben de ofsayta karşıyım o zaman! (Telegol)

# "Bu saç modeliyle annemin elmalı pastasını andırıyor" (Murat Kosova, NBA'de siyahi bir basketçiyi bir şeylere benzetmeye çalışıyor)

# 8-0'lık İngiltere maçında 5 ya da 6 golden sonra Abidin Aydoğdu: "Evet sayın seyirciler İngilizlerin bir atağını daha gol yiyerek savuşturduk", "Vay anasını sayın seyirciler, bir gol daha yedik"

8 golden sonra: "Evet sayın seyirciler, maç bitti hâlâ gol yiyoruz Olacak iş değil"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com