Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
altayliyi, anlamak, fatih

Fatİh Altayli'yi Anlamak

Eski 06-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Fatİh Altayli'yi Anlamak

--------------------------------------------------------------------------------

Konu : 444 11 78 RTÜK'ün telefonu arayın tepkinizi koyun

(Oguz KKAYA-ANK)

Fatih ALTAYLI mutlu ve gururludur herhalde, çünkü kendisi Abdullah ÖCALAN ile röportaj yapabilen ve röportajı sırasında sırıtarak hiçbir sıfatı olmayan 30 bin kişinin (bunların içinde beşikteki bebekler dahil) hayatına kıyan bölücü terör örgütü PKK'nın liderine "SAYIN ÖCALAN, ASLINDA SİZİN İNSANİ BİR YÖNÜNÜZ VAR" diyebilen nadir gazetecilerimizden birisidirAncak ben ALTAYLI'yı anlamakta güçlük çekiyorum, Kurtlar Vadisi TERÖR dizisinin şiddet içerdiği gerekçesi yayından kaldırılması yönünde bayrak açan, bir diziye karşı bu kadar hassas davranan ama terör eylemlerini bir dizide değil gerçeğini, şiddeti en son noktasına kadar Türk Ulusuna hissettiren terörist başına "SAYIN" diye hitap etmesini "İNSANİ YÖNÜNÜZ VAR" demesini yadırgıyorum Ve ben ALTAYLI'ya "SAYIN" kelimesini ancak şöyle kullanırım terör nedeniyle ölen masum vatandaşlarımızı sayın bunların içinde kaçının daha 25 yaşını bile görmeden toprağa girdiğini sayın diyebilirimTelevizyonlarda şiddet içeren ve hiç düşünmeden insanın aklına bir çırpıda gelen SAĞIR ODA, ACI HAYAT, KOD ADI, Patlama ve şiddet sahnelerinde özel efektler kullanılan AMERİKAN YAPIMI FİLM VE DİZİLER hakkında neden aynı hassasiyet gösterilmemiştir Bu sadece ve sadece kasıtlı bir davranışın en büyük göstergesi değil midir? BUNUN TAKDİRİNİ SİZLERDE YAPARSINIZ HERHALDE

Neyse geçelim ALTAYLI'yı da neden bu kadar şiddet içeren dizi ve filmler televizyon ekranlarında dönerken Kurtlar Vadisi TERÖR dizisinden rahatsız olunduğu, yayınlanmaması ve yayınlandıktan sonra dizinin kaldırılması için RTÜK'e şikayet başvurusu yapıldığını hiç düşündünüz mu? Bu şikayetlerin PKK mensubu ve yandaşları tarafından yapıldığını Türk Halkının ayranının kabarmasını istemediklerini hem de örgüte karşı olan Kürt halkının biraz daha kendilerinden uzaklaşacağını bildikleri için TERÖR'ün o çirkin yüzünün TÜRKİYE'de izlenme rekoru kırmış bir dizi ve hemen hemen tüm dünyada yankı bulmuş bir Filmin devamı olan dizide işlenmesi TERÖR yandaşlarını ürkütmüştür Burada şuna da değinmeden geçemeyeceğim TERÖR'ü diziden değil gerçeğinden, dizi kahramanları tarafından değil gerçek kahramanları tarafından anlatan daha önce de yayınlanmış olmasına rağmen izlerken, içinde ufacık bir insanlık duygusu olanları bile derinden etkileyen KAN UYKUSU adlı programı yayınlayan SHOW TV yi de kutluyorum Yay artık çok gelişmiş durumda, ama diziden ama başka bir şeyden, ama bugün ama yarın bu yay kopacaktır

TERÖR ÖRGÜTÜNE BURADAN ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM DÜNYANIN ÖNDE GELEN GÜÇLÜ ÜLKELERİ BİRLİK OLUP SALDIRDIKLARI HALDE BU ÜLKEYİ BÖLÜP PARÇALAMAYA ÇALIŞMIŞLAR AMA BAŞARAMAMIŞLARDIR SİZ KİM OLUYORSUNUZ DA BUNA CÜRET EDİYORSUZUN TÜRK MİLLETİNİN TÜKRÜĞÜ AĞZINDA BİRİKMEYE BAŞLAMIŞ DURUMDADIR DİKKAT EDİN ÜZERİNİZE TÜKÜRTMEYİN YOKSA BOĞULURSUZ

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com