Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Köşe Yazıları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
tıp, tüptür

Tüptür, Tüp...

Eski 09-21-2011   #1
GöKKuŞaĞı

Tüptür, Tüp...

Mitçi: Öncelikle sizlere merhaba diyorum, tanıştığımıza memnun oldum Bu ekibin yeni üyesiyim Burada olmaktan dolayı memnuniyetimi ifade ediyorum Ve teşekkür ediyorum
Terörist: Sağolun
Öbür terörist: Bugün size kısa bir şey hazırlasak, nasıl olabilir?
Öbür Mitçi: Altı buçuğa kadar yetiştirebilirseniz… Ama ne olur on beş sayfa yazmayın, gözünüzü seveyim
Terörist: Yok, kısa yazacağız
Öbür Mitçi: Hakikaten kısa yazmayı bilmiyorsunuz Bakın çok samimi söylüyorum, sıkıntı içine giriyoruz, adam sindire sindire okuma derdinde, oturuyor bir buçuk saat okuyor Biz de mutfak kadar yerin içerisinde boş boş oturuyoruz O okuyor, biz oturuyoruz Onun da yazması maşallah yarım saat, kırk beş dakika sürüyor Ona da yalvarıyoruz, ne olur kısa yaz diye
Mitçi: Hem sizden hem sayın Öcalan’dan, yani bizim perspektifimiz bu sürecin kesintisiz devam ettirilmesi
Terörist: Sağolun
Öbür Mitçi: Yani en ulvi şeyi kaçırıyoruz, yemek saati geçti
Öbür terörist: Yemekte de konuşuruz, nasıl isterseniz
Terörist: İsterseniz ara verelim
Mitçi: Yemekten sonra
Terörist: Bizim güçler Türkiye’nin her tarafında var, onu söyleyelim…
Öbür Mitçi: Biliyoruz biliyoruz, metropolleri patlayıcılarla doldurdunuz
Terörist: Yok canım
Öbür Mitçi: Hepsini biliyoruz,

Ankara Kızılay…
Artık siz de biliyorsunuz

Yılmaz Özdil

GaLiBa Bu GeCe YaĞMuRDa GöKKuŞaĞı MiSali
GüLeRKeN aĞLaMaNıN ZaMaNı
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com