Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arıkan, bakmışız, elimizden, gitmiş, uçup, yunus

Yunus Arıkan ~ Bir Bakmışız Uçup Gitmiş Elimizden

Eski 12-17-2010   #1
Şengül Şirin

Yunus Arıkan ~ Bir Bakmışız Uçup Gitmiş Elimizden

Yunus Arıkan ~ Bir bakmışız uçup gitmiş elimizden

Kitabın Yazarı : Yunus Arıkan
Kitabın Yayınevi : Sonsuz Kitap
Basım Tarihi : Ocak 2010
Tür : Diğer / Edebiyat
Bir Bakmışız Uçup Gitmiş Elimizden Açıklama
Bitmeyecekmiş gibi sanılan zaman hazinemiz "bir bakmışız uçup gitmiş elimizden" O zaman da yaşayamadığımız hayallerimizin değerlerimizin güzelliklerimizin peşinden hayıflanmak neyi geriye getirebilir ki? Hiçbir şeyi Öyleyse geriye "anı yaşamak" ve "hayalleri ertelememek" kalıyor

İşte onlardan bir tanesi de bu kitap Bu tarzda yazılmış belki de ilk eser Köprüler kurarak yazılmış olan bu kitapta birinden diğerine geçerken bazen hoş ve tatlı bazen acı ve hüzünlü olaylar karşılayacak sizi

Kısa bir otobüs yolculuğunun ya da kendinize ait olan çay saatinizin nasıl geçtiğini farkına bile vardırmayacak Ben keyifle okuyacağınıza inanıyorum
Bir çırpıda
Bir solukta
Sağlıcakla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com