Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ateşte, ertuğrul, halit, yeşerdim

Ateşte Yeşerdim -Halit Ertuğrul

Eski 10-21-2010   #1
Şengül Şirin

Ateşte Yeşerdim -Halit Ertuğrul

ATEŞTE YEŞERDİM

ATEŞTE YEŞERDİM -Halit Ertuğrul

Geniş bir okuyucusu olan tanınmış bir yazarın hayatından önemli sahnelerin de yer aldığı bu kitap; her insana ibret olacak kadar şaşırtıcı düşündürücü ve duygu yüklü konulardan oluşmaktadır
Bütün olumsuz şartlara rağmen azmin ümidin ve fedakârlığın sonunda elde edilen başarı herkese örnek olması niyetiyle kaleme alınmıştır
Yürekleri titreten bu amansız yaşam mücadelesi çaresizlik içinde çareyi dert içinde dermanı anlatmaktadır
Bu hayat öyküsünde sabır azim umut ve ihanet birbirine karışmıştır Öyle ki her insana yetecek kadar ibret dersi vardır
Her anı çileyle dramla ve gözyaşıyla sulanan bu yaşam serüveninde dayanılmaz çırpınışlar yürekleri burkmakta ve duyguları şaha kaldırmaktadır
En ağır şartlarda bile “nasıl başarıldığını” anlatan bu eser; hayata küsen başarısızlığı kabullenen ve ümidini yitiren her insana yeni bir ümit ve şaşmaz bir rehber olacaktır
Dayanabilen yüreklere…

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com