Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Tanışma Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
merhabalar

Merhabalar

Eski 10-10-2009   #1
Nükleon
icon111

Merhabalar

Merhabalar

Ben Deniz, 17 yaşındayım ve öğrenciyim Bilge Nesil Forumu' nu önceden Forum Sinsi diye biliyordum ve vaktimi burada geçirmeyi başarıyordum İsminin değiştiğini daha yeni öğrendim Ama halbuki yine, Forum Sinsi yazınca, tekrar buraya yönlendirilebiliyormuşuz :) Özlemişim forumu yahu Çok zamandır takip ediyorum Gerçekten, çok yararlı bilgiler var Çok iyi hazırlanmış bir forum olmuş Şimdi birazda kendimden bahsedeyim ben en iyisi:

Adım Deniz 17 yaşındayım ve öğrenciyim Hayattan zevk almaya çalışıyorum :) Eğer bunu şimdi yapmazsam zamanı gelince yapamacağımı biliyorum :) Hazır buradayken iyi vakit geçirmeye çalışıyorum Bilgisayarda oyun oynamayı(strateji, mmorpg, fps, adventure) severim Kitap okumayı severim Özellikle tarihi, felsefi, mitolojik, teknoloji, bilimsel kitapları çok severim İsveç hayranıyım :D Müzik anlayışım ise şöyledir: Aslen Black Metal, Death Metal ve Pagan/Folk Metal dinlerim Ama arada, Kelt Müziği, Gothic Metal, gibi tarzlarıda severim Daha kendi hakkımda çok şey anlatmak isterim ama canınızı sıkmak istemiyorum Bu yüzden beni şimdilik bu şekilde tanıyınız İleride zaten ne olduğum belli olacaktır :)

Şimdiden hepinizle tanıştığıma memnun oldum

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Merhabalar

Eski 10-10-2009   #2
Aragorn561

hoş geldin

Eski 10-10-2009   #3
Nükleon

Hoşbulduk :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-10-2009   #4
[KAPLAN]

Kitap okumayı seven gençleri aramızda görmek gerçekten mutluluk verici Ailemize hoşgeldiniz İyi vakit geçirmenizi dilerim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-10-2009   #5
Nükleon

Teşekkür ederim Aslına bakarsanız, kitap okumak sadece sözel yönlerimze değil, sayısal yönlerimizede hitap ediyor Çoğu kişi sadece sözle yönümüze yettiğini sanıyor, kitapalrın ama öyle değil bence Çünkü; kitap okumak, insanın okuduğunu anlamasına yardımcı olan en büyük unsurdur Kitap okumak, sayısal derslerde sorulan sorularında anlaşılırlığını arttırıyor Yani kısacası, sorulan soruyu daha iyi anlamamız için kitap okumak birebir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-10-2009   #6
delishhhh

hoşgeldiniz sevgili nükleon yararlı bilgiler paylaşmak dileğiyle
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-10-2009   #7
Nükleon

Teşekkürler, hoşbulduk
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-11-2009   #8
bonsoir

>Ailemize hoş geldin Sevgili NükleonSeni tanımak güzel diBirazda kendi öz kültürümüzün müziklerinden hoşlansaydınız keşke İyi forumlar
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-11-2009   #9
Gözyaşı

Deniz hoşgeldin

Eski 10-11-2009   #10
Nükleon

Hoşbulduk, bonsoir
Hoşbulduk, Gözyaşı

@bonsoir: Türk Müzikleri' nden, hatta müzikçilerinden sadece Şebnem Ferah' ı dinlerim :)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-17-2009   #11
b@ron

Hoş GELDİNİZ!

Eski 10-17-2009   #12
peri

hoş geldin deniz sefalar getirdın güzel paylaşımlar dilerim

Seviyorum demek önce onsuz olmayı kabullenmektir
Varlığı armağansa yokluğu ceza deği
Varlığının değerini bilmektir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-17-2009   #13
Nükleon

Teşekkür ederim, hoşbulduk :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com