Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aker’e, avni, haydi

Haydi Avni Aker’e

Eski 01-21-2007   #1
[KAPLAN]

Haydi Avni Aker’e

13 haftadır yeşil sahalardan uzak olan İbrahima Yattara, Bordo-Mavili taraftarlara seslendi

21012007

“İnanın ki, Trabzon taraftarlarını ve futbolu çok özledim Sahada sıkıntı yaşayan arkadaşlarımın yanında olamamak sakatlığım kadar zor geldi Konya maçıyla şov başlıyor”

Ligin ilk yarısının 4 haftasıydı Rakip Denizlispor, Marcelinho ilk golünü atmış, Bordo-Mavililer de sezonun ilk galibiyetine koşuyordu Dakikalar 80’i gösterirken, Yattara, protokol tribünü tarafında ceza sahasının sağ ucunda topla buluştu, tribünler “gol” diye ayağa kalktı ama Gineli kötü vurmuş, meşin yuvarlak farklı şekilde auta gitmişti Yattara yere yığıldı Herkes kaçan gole üzülüyor sandı ama acısı daha büyüktü O an, belki de Trabzon’un kader anlarından biriydi Çünkü yerde yatan Yattara’nın kasığında ciddi bir yırtık oluşmuş, sonrasında ilk yarıyı kapamıştı
Abartı diyenler olabilir ama Gineli sakatlanmasaydı, Trabzonspor bu kadar sıkıntı yaşamazdı Bu sadece benim değil, birçok futbolcunun da fikri Hepsinin ve hocasının beklediği an da büyük bir olasılıkla bugün geliyor, Yattara son dakikada bir aksilik olmazsa Konyaspor maçıyla dönüyor

Beklenen gün geldi
Dile kolay, 13 lig maçında yoktu yıldız oyuncu Kendi izlenimlerimden de biliyorum ki, herkes onu çok özledi O nedenle ilk bunu sordum kendisine, sen neler hissediyorsun, diye
Hiç tereddüt etmedi, artık neredeyse bir Türk kadar akıcı konuştuğu Türkçesi ile yanıtladı: “Onlar beni özlemiştir eminim Çünkü aramızda geldiğim günden bu yana çok iyi bir iletişim var Ama inanın ki ben onları ve futbolu daha fazla özledim Trabzonspor’u uzaktan izlemek, sahada sıkıntı yaşayan arkadaşlarımın yanında olamamak, sakatlığım kadar zor geldi Kendime sakatlığım döneminde çok iyi baktım Verilen programları aksatmadan uyguladım ki, bir maç bile erken dönsem kârdır diye düşündüm Ve benim heyecanla beklediğim gün geldi Konya maçında oynarsam elimden geleni yapacağım

Sıra Trabzonspor’un yaşadığı problemlere gelmişti Önce, “Bu takım bunu hiç hak etmiyor” dedi Sonra çözüm yollarını kendince anlattı: “Kadroda sıkıntı olduğunu düşünmüyorum Sadece takımın iskeleti denilebilecek oyuncular bir arada oynayamadı Ben sakatlandım, Ersen sorunlar yaşadı, savunmada problemler oldu Ama Trabzonspor’un çıkışının pek sorun olmayacağına inanıyorum Çünkü her alanda kaliteli oyuncularımız var Devre arasında takviyeler de yapıldı Zaten Ziya Doğan her futbolcunun sevdiği bir teknik adam Ben de onu daha önce beraber çalıştığım için yakından tanıyorum

‘Yeni sezon gibi düşünün’
“Artık sahada konuşmalıyız Biz futbolcuların işi bu olacak Çünkü taraftar ve camia üzüldü Herkesin beklentileri özellikle kazanılan Beşiktaş ve Galatasaray maçlarından sonra çok artmıştı ama olmadı Şimdi sezonu en iyi noktada kapatmak için kapasitemizi zorlayacağız Taraftarımız da yeni bir sezon başlıyormuş gibi düşünmeli Evet şampiyonluk hedefinden uzak kaldık ama ligi Avrupa potasında kapatma ihtimali var ve tabii ki Türkiye Kupası Bunlar hâlâ ulaşılabilecek hedefler Seyircimiz bizi yolun devamında yalnız bırakmamalı

Gerçek şu: Fatih artık yok
Yattara’ya Fatih Tekke’yi sormadan edemezdik Ne de olsa iyi bir ikiliydiler Milli oyuncuya büyük övgüler yağdıran Yattara, önemli mesajlar vermeyi de ihmal etmedi: “Evet, Fatih çok üst düzey bir oyuncuydu Onun kalitesi tartışılmaz Avrupa’da da istediği her takımda rahatlıkla oynardı Tercihini Rusya’dan yana kullandı, saygı duymak lazım Buraya büyük hizmetleri oldu, giderken de bildiğim kadarıyla büyük para kazandırdı Ona başarı dilemeli, alkışlamalıyız Ama sonuçta yola onsuz devam ediyoruz Olayın gerçek kısmı da bu

SERHAT DEMİRTAŞ

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-21-2007   #2
Şengül Şirin

trabzon spora başarılar diliyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com