Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Bilim & Teknoloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
defa, imdat, mesajı, tek, tuşla

Tek Tuşla 10 Defa İmdat Mesajı

Eski 01-23-2009   #1
Şengül Şirin

Tek Tuşla 10 Defa İmdat Mesajı

Tek tuşla 10 defa imdat mesajı

Uludağ'da ölen gencin dramı uydu telefoncularını harekete geçirdi
Üniversite öğrencisi 21 yaşındaki Ümit Özgen'in yerinin geç tespit edilmesi nedeniyle Uludağ'da donarak ölmesi, uydu telefonu operatörü Globalstar Avrasya'yı harekete geçirdi

10 NOKTAYA SİNYAL

Firma, macera sporlarıyla ilgilenenler başta olmak üzere her an can güvenliği tehdidi ile karşılaşabilecekler için, tek tuşla 10 noktaya acil yardım gönderen cihazını pazara sundu Globalstar Genel Müdürü Hüseyin Çağlar, 'Spot' adlı cihazın acil durumlarda, konum tarifine gerek kalmadan, uydulardan konum bilgilerini alarak, acil yardım sağlayacak kişi ve kurumlara 1 metre hata payı ile bildirdiğini aktardı Acil yardım talebinde bulunulduğunda, kayıtlı 10 cep telefonu ve bilgisayara yardım talebi iletiliyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Tek Tuşla 10 Defa İmdat Mesajı

Eski 01-23-2009   #2
karabocek

dilerim bundan sonra boyle olaylar yaşanmasın

pisipisine gitti çocuk

Eski 01-23-2009   #3
kezban

donarak ölmek dünyanın en feci ölümlerinden biri benceAllah rahmet eylesinbenim eniştemin abisi de araba kazasında nehire düşmüş,nehirden çıkmış ama kimse olmadıgı için oda dönerek ölmüşordan biliyorum nasıl feci oldugunu
bu sinyal aletleri zaten vardı ama piyasada çok fazla yoktugenelde istihbaratlar kullanıyorduhalka açılması çok iyi gerçektende

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com