Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
atan, ceza, erkeğe, ilginç, karısına, tokat

Karısına Tokat Atan Erkeğe İlginç Ceza

Eski 12-17-2008   #1
Şengül Şirin

Karısına Tokat Atan Erkeğe İlginç Ceza

Karısına tokat atan erkeğe ilginç ceza

Aksaray'da eşine attığı tokat yüzünden 5 ay hapis cezasına çarptırılan genç, cezası 25 ay kamuda çalışma yükümlülüğüne çevrilince belediyede taş döşemeye başladı Çiftin şiddetli geçimsizlik yaşadığı belirtildi

Döner ustası Kâmil Ünal (23), eşi Gülnur ile 4 yıl önce görücü usulüyle evlendiğini, şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrılmak istediğini, ancak ayrılmak istemeyen eşi ile aralarında sürekli tartışma ve kavga yaşandığını söyledi
Boşanmak istediği eşi ile yaptıkları bir tartışma sonrası eşinin bayıldığını, yere yığılan eşini ayıltmak için tokat attığını savunan Ünal, şunları kaydetti: ''Şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşimden ayrılmak istedim Ancak eşim iş yerime gelerek sürekli beni rahatsız ediyordu Benimle barışmak için yanıma gelmişti Yeniden biraraya gelmek istediğini söylediği sırada baygınlık geçirdi Ben de yanımdaki arkadaşımla birlikte ayıltmaya çalıştım Ayıltmak için yüzüne birkaç kez tokat vurdum Ayıldıktan sonra hastaneye gitmiş ve 'dayak yedim' diye rapor almış, benden davacı olmuş Mahkeme bana 5 ay hapis cezası verdi Daha sonra bu cezayı 25 aylık kamu kuruluşunda çalışma yükümlülüğüne çevirdi''
Yükümlülüğünü Aksaray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nde yerine getirmeye başlayan Ünal, eşi ile bir araya gelmeyeceğini belirtti

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com