Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aldatıldığını, anlıyor, çabuk, erkekler

Erkekler Aldatıldığını Çabuk Anlıyor

Eski 11-01-2008   #1
sudenaz
Icon1861

Erkekler Aldatıldığını Çabuk Anlıyor

Erkekler kadınlara kıyasla sadakatsizliği daha çabuk farkediyorlar ama aynı zamanda da eşlerinden, sadık oldukları zaman bile şüphe duyabiliyorlar

LONDRA - Erkeklerin sadakatsizliği farketmekte daha başarılı oldukları belirlendi Bilim adamları, araştırma kapsamında 203 heteroseksüel çifte, ilişkileri üzerine sorular yöneltmiş Erkeklerin yüzde 94’ü eşinin kendisini aldattığını farkettiğini söylerken, bu oran kadınlarda yüzde 80’de kalıyor

Human Nature dergisinde yayımlanan araştırmanın sonucuna göre, erkekler kadınlara kıyasla sadakatsizliği daha çabuk farkediyorlar ama aynı zamanda da eşlerinden, sadık oldukları zaman bile şüphe duyabiliyorlarBBC

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Erkekler Aldatıldığını Çabuk Anlıyor

Eski 11-01-2008   #2
[KAPLAN]

Aslında ben bu durumu bayanların duygularını daha fazla dışarı yansıtmasına bağlıyorum Bu nedenle erkekler bu durumu daha kolay farkedebiliyorlar Ancak araştırmanın diğer bir sonucu olan erkeklerin daha şüpheci olduğu da kısmen araştırmaya çok yönten bakılması gerektiği izlemini veriyor Sonuç olarak araştırmanın cinslerin farketme kabiliyeti kadar, duygularını dışa yansıtma oranını da değerlendikten sonra daha kesin bir sonuç ortaya çıkalabileceğini düşünüyorum

Konusuyla ilginç bir araştırma olmuş Paylaşımınız için teşekkürler Sevgili Sudenaz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-01-2008   #3
sudenaz

bu güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim haklısınız sevgili KAPLAN bey
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com