Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
diledi, özür

Özür Diledi!

Eski 07-06-2008   #1
suskun

Özür Diledi!

Lincoln, Skibbe ile birlikte basın mensuplarının sorularını yanıtladı
Lincoln, çıktığı ilk idmanın ardından teknik direktör Skibbe ile birlikte basın mensuplarının sorularını yanıtladı

Brezilyalı futbolcu "Geç kaldığım için Galatasaray camiasından özür diliyorum" diyerek şöyle devam etti: "Burada çok spekülasyonlar yapılmış Ama hiç biri gerçeği yansıtmıyor Ben Galatasaray'da mutluyum Futbolu burada oynamaktan keyif alıyorum Yönetmin vereceği ceza olursa, buna razıyım"

Skibbe ise "Lincoln çok iyi ve değerli bir futbolcu Bundesliga'dan çok iyi tanıyorum Galatasaray'a bu sene çok daha yararlı olacağına inanıyorum" diye konuştu

FLORYA'DA LİNCOLN RÜZGARI

Galatasaray camiasının merakla beklediği Brezilyalı yıldızı Cassio Lincoln sezon başı hazırlıklarına katılmak üzere dün gece İstanbul'a geldi Gecikmeli olarak İstanbul'a gelen Lincoln, dün gece yarısı sevgilisi ve menajeri ile birlikte Lufthansa Havayolları'nın tarifeli seferi ile 02:35'de İstanbul'da olurken, bu sabah ise takımın çalışmasına katıldı

Lincoln, öncesinde teknik direktör Skibbe ile görüştü Alman hoca ile samimi görüntüler sergileyen Lincoln, idmanı izleyen taraftarların yoğun sevgi gösterileri ile karşılaştı Brezilyalı yıldız, taraftarların yanına giderek yumruk şov yaptı Antrenman sonunda ise Lincoln yine taraftarların arasındaydı Yıldız futbolcudan bol bol imza istendi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com