Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2aysun, kayacı, vakası, yaşandı

2.Aysun Kayacı Vakası Yaşandı...

Eski 05-23-2008   #1
su perisi
Iconsiritik

2.Aysun Kayacı Vakası Yaşandı...

Sanatçı, Bodrum'da iskeleden yürüyerek geçilen otele ait özel adada verdiği konserde hayranlarına eğlenceli dakikalar yaşattı Hareketli şarkılarla konserine başlayan sanatçı, slov şarkılara da yer verdiği konserinde dinleyenler de şarkılara eşlik etti

İlk şarkısının ardından 'Herkes hoş geldi' diye sözlerine başlayan sanatçı gülümserken 'Ne oldu soğuktan ağzınız diliniz tutulmuş olabilir de bari tempo falan alkış Abi Diyarbakır'dan mı geldiniz hepiniz? Dağdan mı? Nerden geldiniz anlamadım yani Moron moron bakıyorsunuz abi İnsan bir tempo bir alkış bir şey yapar yani Soğuk soğuk şurda şortla çıktık Çok ruhsuz başladınız geceye' dedi Sanatçı sözlerinin ardından hareketli şarkılarla devam ettiği konserinde dinleyenleri coşturdu

Manken Aysun Kayacı da daha önce katıldığı bir televizyon programında 'benim oyum dağdaki çobanla bir olamaz' deyince başta siyasiler olmak üzere toplumun farklı kesimlerinden sert tepkiler almış ve Kayacı özür dilemişti

Bu sözlerin hemen arkasından yoğun tepkilere maruz kalan Demet Akalın bir basın bildirisi yayınladı

18/05/2008 Tarihli Bodrum Konserimde sahnede söylediğim sözler,

Ön masada beni izlemeye gelen Diyarbakırlı arkadaşlarımla aramda ki bir espriden ibarettir

Kaldı ki; bunca senelik meslek yaşamımda hiçbir zaman beni izlemeye gelen seyirciye yönelik, en ufak bir saygısızlığım olmamıştır, olamaz da

Her röportajımda belirttiğim gibi Diyarbakır'da albümü en çok satan ve en sevilen iki kişiden biriyim

Diyarbakırlılar ben de ne kadar özel olduklarını bilirler Ben de Diyarbakırlılar için ne kadar özel olduğumun farkındayım

Arkadaşlarıma yönelik, bütün samimiyetimle yaptığım espri yanlış anlaşıldıysa, bütün Diyarbakırlı sevenlerimden özür dilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com