Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
altın, başvuruları, bayraktar, bursları, devam, ediyor, fırsat, geleceğin, İçin, mühendisleri, Özdemir

Geleceğin Mühendisleri İçin Altın Fırsat! Özdemir Bayraktar Bursları Başvuruları Devam Ediyor

Eski 21 Saat Önce   #1
Şengül Şirin

Geleceğin Mühendisleri İçin Altın Fırsat! Özdemir Bayraktar Bursları Başvuruları Devam Ediyor

Türkiye'nin yetişen genç beyinlerine yatırım yapmaya devam eden Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Burs Programı, bu yıl da öğrencilere kapılarını açtı 5000 öğrenciye aylık 5000 TL'ye varan burs imkanı sunan program, Türkiye'nin teknoloji alanındaki hedeflerine ulaşmasında önemli bir rol oynayacak

Farklı Alanlarda Burs İmkanı

Program, farklı eğitim seviyelerindeki öğrencilere yönelik dört ana kategoride burs imkanı sunuyor:

Yükselen Yıldızlar: İstanbul'daki lisans ve lisansüstü öğrencilerine yönelik, liderlik potansiyeli olan öğrencileri destekleyen bir program
Eğitmen Mentor: Mühendislik, psikoloji, sosyoloji gibi alanlarda eğitim gören lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine yönelik, akademik ve kişisel gelişimlerine destek olan bir program
Eğitim Desteği: Ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerinden maddi durumu iyi olmayanlara yönelik bir program
Sen Geleceksin: Türkiye genelindeki üniversite öğrencilerine yönelik, girişimcilik ve inovasyon odaklı bir program
Başvuru Şartları ve Süreci

Başvurular, 25 Eylül 2024 tarihine kadar devam ediyor Başvuru yapmak isteyen öğrencilerin, ilgili kategorinin başvuru şartlarını taşımaları gerekiyor Başvuru süreçleri genellikle online olarak gerçekleştiriliyor ve mülakatları içeriyor

Neden Bu Burs?

Maddi Destek: Öğrencilerin eğitim hayatları boyunca maddi yüklerini hafifletiyor
Kariyer Desteği: Mentorluk programları ve staj imkanlarıyla öğrencilerin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor
Ağ Oluşturma: Öğrencilerin sektördeki önemli isimlerle tanışmasına ve güçlü bir ağ oluşturmasına olanak tanıyor
Türkiye'ye Katkı: Yetişen genç nesillerin teknoloji alanında ülkemize katkı sağlamalarını destekliyor
Son Başvuru Tarihi Yaklaşıyor!

Bu eşsiz fırsatı kaçırmayın! Başvurularınızı 25 Eylül'e kadar tamamlayarak, Türkiye'nin geleceğini şekillendirecek gençler arasında yerinizi alın

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com