Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ogs, sistemleri

Ogs Sistemleri

Eski 03-02-2017   #1
kombici

Ogs Sistemleri

PİTS Teknoloji Sistemleri Proje-Danışmanlık San ve Dış Tic Ltd Şti yıllardır uzman kadrosu ve profesyonel yönetim anlayışıyla güvenlik sektöründe bilgi, tecrübe ve birikim elde etmiştir

Parmak izli Personel Kontrol Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Kartlı PDKS, Turnike Sistemleri, Bariyer Sistemleri, OGS Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri, Restoran Otomasyonu, İRİS Tanıma Sistemleri, Yemekhane Sistemleri, IP Güvenlik Kamera Sistemleri, X-Ray Cihazları, Geçiş Dedektörleri, Bekçi Kontrol Cihazları, Özel Yazılımlar , Minibüs Akbil Sistemi, Turnikeli Öğrenci Takip Sistemi konularında pek çok özel ve kamu kuruluşları ile çalışarak Türkiye'de önemli projelere imza atmıştır

Kendi branşında uzman personeli ve mühendis ekibiyle sektörün ileri gelen güvenlik şirketleriyle çözüm ortaklıkları yaparak büyük ve orta ölçekli güvenlik proje çözümleri sunmaktadır

SOLE SYSTEM Türkiye Distribütörü olarak son kullanıcı ve bayileri aracılığıyla toptan ve perakende satışlar gerçekleştirmektedir PİTS Teknoloji Sistemleri ayrıca Türkiye’de ilk kez Apple Marka iPod, IPad ürünlerine ve Mevcut Andorid Yüklü Ipad cihazlarına Restoran Otomasyon Yazılımını adapte ederek Tablet tabanlı PClerde de bu tür bir yazılımın çalışmasını sağlamıştır

Pits Teknoloji Sistemleri; güvenlik sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından izleyip, müşterileri için uygun ve cazip koşullarda en doğru güvenlik çözümünü üreterek şirketlerin maliyetlerini düşürerek pozitif geri dönüşüm sağlamaktır

Uzman ve Eğitimli Teknik Servis Personeli ile müşterilerine en çabuk ve taahhüt ettiği süre içinde hizmet sunmanın haklı gururunu yaşayan PİTS, hedefleri ve misyonu doğrultusunda ilerleyerek “Daima Bir Adım Önde” olacak ve geleceğe siz değerli müşterileriyle ilerleyerek ve büyüyerek ışık tutacaktır

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com