Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
masa, plastik

Plastik Masa

Eski 11-20-2015   #1
mehmetayyuz34

Plastik Masa

Evimin balkonu hayli geniş olduğundan kahvaltı yapmak için plastik masa lazımdı Birkaç mağazaya bakındım fiyatlar cep yakıyor Fiyatı kadar da güzel olsa bari Üstüne 5 kilo ağırlık koysan kırılacak sanki Plastik masa alma sebebim de balkonum açık bunun kışı yağmuru çamuru var haliyle dayanıklı olması gerek

Cadde üzerinde rengarenk bi mağaza gördüm ilk defa duydum adını bi umutla girdim içeri çalışanları pek yardımcı oldu sağolsunlar Dayanıklı ve şık bir plastik masa istiyorum dedim çeşitleri de oldukça çoktu Fiyatları da uygundu doğrusu Evdeki hesap murat plastiğe uydu sanırım Birkaç da plastik koltuk aldım rahatıma pek düşkünüm de Ödemeyi yaptım ve aynı gün içinde balkonumdaydı Siftahı komşularımla yaptık Kıskandılar tabi, yarın onları da götürücem mağazaya

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com