Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
işte, star, stilim

İşte Benim Stilim All Star

Eski 06-24-2015   #1
b.a.f.

İşte Benim Stilim All Star

Ekranların sevilen moda programı İşte Benim Stilim hakkında öğrenmek istediğiniz her bilgiyi sitemizde bulmanız mümkündür TV 8’de yayınlanan programın fan sitesi olarak hizmet veren sitemizde gerek yarışmacılar gerekse de jüri üyeleriyle ilgili pek çok bilinmeyen bilgi mevcuttur Hangi “kızlar nereden katılıyor”, “yarışmacılar kaç yaşında”, “kim kimi destekliyor”, “kim elendi” ve “kim yıldız aldı” gibi daha pek çok sorunun cevabını sitemizde bulabilirsiniz

Ayrıca yarışmanın jürileri olan Ivana Sert, Kemal Doğulu, Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez hakkında hiç bilmediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz Yarışmayı çok daha yakından takip ederek sevdiğiniz yarışmacıları çok daha güzel bir şekilde destekleyebilirsiniz

Ayrıca Eylül ayında başlayacak olan İşte Benim Stilim All Star yarışmasında yarışacak olan kızların kimler olduğuna göz atabilirsiniz Her 3 sezondan 5 kızın gelmesi planlanan yarışmada Nur Bozar, Özlem Özden, Ayşenur Balcı ve Ayşegül Doğan’ın katılması kesinleşmiş olsa da yeni gelecek yarışmacıların isimlerini ilk olarak sitemizden öğrenebilirsiniz Böylece yarışmaya çok daha yakından takip etme şansına erişebilirsiniz

Site adresi : wwwistebenimstilimfancom

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com