Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akustik, malzemeler

Akustik Malzemeler

Eski 03-06-2015   #1
b.a.f.

Akustik Malzemeler

Akustik sünger grubunun bir çeşidi olan bu ürünler, yumurta kutusu şeklinde olmasıyla beraber yanmaz özelliklere hitap edip ses yalıtım süngerlerinin bir çeşididir En çok kullanılan alanlardan biri ise akustik izolasyondur uygulamalarıdır Bu uygulamaların tamamını web sitemizi ziyaret ederek görebilir ve bunlar hakkında detaylı bilgilere, bununla beraber fiyatlarına ulaşabilirsiniz Levha biçimlerinde üretilen yumurta sünger size özel çözümler ile belli şekilde ve boyutlarda kesim yapılabilir

Bu sünger çeşitleri web sitemizde de görüldüğü gibi selüloz reçine ile silosyon yapıştırıcılar ile desteklenerek yapıştırılma işlemi yapılmaktadır Yapılan bu süngerleri, ofislerinizde, restorantlarda, albüm kayıt stüdyolarında, discolarda, televizyon stüdyolarında, atış poliganlarında, kontrol kulelerinde, müzik odalarında, hava alanlarında, radyo yayını yapan ortamlarda, havalandırma sistemlerinde, müzik hollerde, toplantı salonlarında, kütüphanelerde, reji odalarında ve bunlarla beraber çok mekanlarda, seslerden daha iyi performans için ve akustiği düzenli hale sokmak için kullanabilirsiniz

Piramit sünger, fazlası ile esnek bir yapıya sahiptir ve uygulamaları çok kolaydır Teknolojiyi sonuna kadar kullanarak en iyi yapı malzemeleriyle sizlere bu akustik süngerleri sunmaktayız Piramit yüzey şeklinde üretilen ve sesi yok etme ve yalıtma özelliğine sahip süngerlerdir Sesleri fazlası ile yutum performansı sayesinde çok yüksek frekansa sahip sesleri de kesinlikle yutmaktadır İyi bir çalışma ve uzun ömürlü bir uygulama istiyorsanız, sünger yapıştırıcı olarak kullanılan solüsyonu önermekteyiz Bu solüsyon ile ilgili detaylı bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com