Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşkınız, sıcak

Aşkınız Ne Kadar Sıcak?

Eski 02-10-2015   #1
kombici

Aşkınız Ne Kadar Sıcak?

Aşkınız ne kadar sıcak?
İzocam yalnızca ortamındeğil
aşkınızın sıcaklığını da koruyor!

Yalıtım ürünleri ile konforsıcaklığını koruyan İzocam bu kez,14 Şubat’ta sevgililerin aşk sıcaklıklarını ölçecekİzocam’ın Facebook sayfası üzerinde 10Şubat – 8Mart tarihleri arasında yer alacak olan aşk termometresi çiftlerin aşk sıcaklığını ölçecek ve sonuca göre yorumlarla aşklarının sıcaklığını korumaları için esprili yönlendirmelerde bulunacak

İzocam bununla da kalmayacak, aşkın ısısının fotoğrafınıçekecek ve bu anı da koruyacakİstanbul’da 3 özel noktada; Kanyon, Brandium ve Capacity Alışveriş Merkezleri’nde kurulacak İzocam standlarında sevgilileri toz pembe bir sürpriz karşılayacak

Kullanıcılar Facebook Aşk Termometresi uygulaması ve asktermometresicom web sitesi üzerinden aşklarının ne kadar sıcak olduğunu ölçebilecek Aşkının sıcaklığını öğrenmek isteyenler Aşk Termometresi’ne 10Şubat – 8 Mart tarihleri arasında başvurabilecekler

14 Şubat’ta sevgililer,aradıkları tüm cevaplarıAşk Termometresi’nde bulacaklar İzocam’ın Facebook sayfasından bağlanılacak Aşk Termometresi’nde hoşlandıkları, beğendikleri kişileri Facebook profili üzerinden seçebilecekler veya arkadaş listelerinde olmayan herhangi karşı bir cinsin; ad, yaş ve burç bilgilerini girerek, karşı cinsle olan aşklarının uyumunu görecek ve aşklarının sıcaklığını ölçebilecekler

Aşk Termometresi’nde, girilen bilgilerle beraber termometre çalışmaya başlayacak Ardında da esprili bir yorumla birlikte aşkın sıcaklığını ölçecek Kullanıcı, ekranda çıkan yorumu ve dereceyi daha sonra kendi Facebook profilinde de isteğe bağlı olarak paylaşabilecek

izocam, aşkın sıcaklığını fotoğraf karelerine yansıtıyor!
Yalıtım ile ortamdaki sıcaklığı uzun saatler koruyan İzocam’ın yalıtım ürünü Foamboard’tan yapılmışkalp çerçevede, isteyen herkes fotoğraf çektirebilecek Birlikteliklerini foamboard sayesinde toz pembe bir renkle çerçeveleyecek çiftler, çektikleri instagram fotoğraflarını da #aşktermometresi hashtag’i ile Facebook veya Instagram üzerinden paylaşacaklar Bu fotoğrafların çıktılarını da Instagram makinesinden alabilecek böylece o günün anısını İzocam ile sonsuzlaştırmış olacaklar Kanyon, Brandium ve Capacity Alışveriş Merkezleri’nde kurulacak İzocam standlarında sevgilileri bekleyen bu toz pembe sürpriz, gün boyunca devam edecek

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com